آکواریوم باتومی

گرجستان کشوری گردشگری بوده که اماکن تفریحی فراوانی را در خود جای داده است که می توان به آکواریوم باتومی اشاره کرد. آکواریوم باتومی یکی از اماکن تفریحی در این شهر است که دارای طرفداران زیادی بوده و در بین گردشگران تور گرجستان از مجبوبیت بالایی برخوردار است. آکواریوم باتومی که در خیابان معروف روستاولی قرار دارد با تشکیل قسمت های مختلف و الهام گرفته از سواحل زیبای باتومی، آکواریومی بی نظیر و هیرت انگیز را طراحی و تاسیس کرده اند که بهترین مکان برای سرگرم کردن کودکان و بزرگسالان می باشد.


در سال 2015 آکواریوم باتومی به دلیل قدیمی بودن ساختمان مورد بازسازی قرار گرفت که دکوراسیون داخلی و معماری بیرونی آن به طور کلی تغییر یافت و شکلی مدرن به خود گرفت که موجب دوچندان شدن طرفداران این مجموعه شد. ظاهر جدید بیرون آن به شکل چهار سنگ بزرگ بوده که هر بازدید کننده ای را به خود جذب می کند و این چهار سنگ هر کدام قسمت های مختلفی از آکواریوم را به خود اختصاص داده است، به طور مثال یکی از سنگ ها بخش آموزش را بر عهده دارد که بسیاری از اموزشگاه ها و مدرسه ها برای آموزش به دانشجویان و دانش آموزان خود از این بخش کمک گرفته و استفاده می کنند.


در بخش های دیگر، آکواریوم های حیوانات آبزی که دارای تنوع بی شماری از ماهی های رنگارنگ و مختلف که از گونه های دریای اژه، مدیترانه، اقیانوس هند، دریای سیاه و دریای سرخ می باشند وجود دارد که در این مجموعه گرد هم آمده اند تا زیبایی و شکوه خود را به رخ بازدید کنندگان بکشانند. آکواریوم باتومی کشور گرجستان در نزدیکی سواحل دریای سیاه قرار دارد که دسترسی به آن بسیار آسان و راحت می باشد. ساعات کاری این مجموعه از 10 صبح الی 7 بعد از ظهر می باشد و هزینه ورودی برای هر نفر 2 لاری (واحد پول گرجستان) است.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره آکواریوم باتومی

محدیث 13 شهریور 97
4
آکواریوم باتومی خیلی با عظمت هست من که عاشق حیوانات آبیم عاشق این آکواریوم شدم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر