پارک امیرگان استانبول

تور استانبول یکی از تور های ایده آل برای هر مسافری می باشد که مسافران این تور می توانند انواع جاذبه های دیدنی این شهر را در کنار طبیعت بکر و سرسبز تماشا کنند و سفر فوق العاده ای را برای خود به وجود آورند.در این قسمت می خواهیم گردشگران استانبول را با یکی از تفریحات خوب و مکان دیدنی به نام پارک امیرگان استانبول بیش تر آشنا کنیم.
پارک امیرگان استانبول یکی از زیبا ترین پارک های استانبول به شمار می رود که سالانه میزبان گردشگران زیادی از سراسر جهان است و جشنواره های پر طرفداری برگزار می گردد که در این میان می توان به جشنواره گل لاله در ماه اردیبهشت اشاراه کرد که در سال های اخیر به یکی از تفریحات پر طرفدار استانبول تبدیل شده است.

پارک امیرگان استانبول ، یکی از پارک های تاریخی استانبول محسوب می شود که در منطقه امیرگان ، در همسایگی تنگه بسفر و همچنین در منطقه ساریر استانبول واقع شده است که به عنوان بزرگ ترین پارک عمومی استانبول شناخته شده است.
در پارک امیرگان استانبول درختان کاج ترکی ، کاج سنگی ، کاج آبی ، کاج حلب ، کاج دریایی ، کاج سپید شرقی ، صنوبر نروژی ، سرو ژاپنی ، سرو اطلس ، صنوبر آبی ، سرو لبنانی ، سرو هیمالیایی ، درخت زبان گنجشک ، چنار ، درخت بید بابل ، فندوق ، صنوبر سپید کولورادو ، بلوط مجار ، سرو سرخ کالیفرنیا ، درخت چهل سکه ، درخت کافور   و درخت ماموت ساحلی از مهم ترین درختان موجود این پارک نیز می باشند.
با این اوصاف به گردشگرانی که به طبیعت علاقه ی زیادی دارند بازدید از پارک امیرگان در استانبول بهترین پیشنهاد می تواند برایشان باشد.مسافران عزیز همه روزه از ساعت 9 الی 17 می توانند از این پارک بازدید نمایند و از طبیعت زیبای آن لذت و عکس های قشنگی را ثبت کنند.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره پارک امیرگان استانبول

ناصر 13 شهریور 97
0
اگه عاشق عکاسی هستید بهتون قول میدم تو پارک امیرگان استانبول می تونید عکسایی فوق العاده خوبی بگیرید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما