کافه 81 مشهد

شاید با نگاه کردن به کافه 81 مشهد، با کافه ای کوچک و نه چندان جالب روبرو شوید اما وقتی وارد آن می شوید، قضیه به کلی تغییر می کند. کافه ای به محیطی دنج، جوی صمیمی و از همه مهم تر، منویی جالب!
کافه 81 با اینکه تنها یک کافه ساده است و انواع نوشیدنی های گرم و سرد، کیک ها و دسرهای مختلف در آن سرو می شود اما توانسته به خوبی در میان مردم محبوب شده، با پاتوق همیشگی خیلی ها تبدیل شود و جزء برترین کافه های مشهد بخصوص از دیدگاه کاربران Tripadvisor باشد. 
کافه 81 مشهد محیطی بسیار کوچک دارد و به لطف آن، جوی دوستانه و صمیمی در محیط کافه حاکم بوده و همواره مشتریان در حال گفتگو با یکدیگر هستند. همچنین محیط کافه و چیدمان صندلی ها بسیار مناسب قرارهای دوستانه و دو نفره نیز می باشد.
منوی کافه جالب ترین بخش کافه بوده و از مهم ترین دلایلی است که کافه را در میان مردم محبوب کرده. واقعیت این است که در کافه 81 مشهد چیزی به عنوان منو وجود ندارد و مشتریان یا می بایست با استفاده از اطلاعات قبلی خود سفارش دهند یا از گارسون درخواست کنند تا انواع نوشیدنی ها و کیک های کافه را معرفی کند.
آدرس کافه 81 مشهد: مشهد – بلوار سجاد – خیابان حامد جنوبی – حامد 9
 


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به کافه 81 مشهد
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابه

تور مشهد 5 بهمن 98
3 شب
کاسپین
اسطوره بیستون
5 بهمن - 8 بهمن

تور مشهد 5 بهمن 98
2 شب
آتا
معراج گشت
5 بهمن - 7 بهمن

تور مشهد 5 بهمن 98
3 شب
زاگرس
دانیار سفر پارسیان
5 بهمن - 7 بهمن

تور مشهد 6 بهمن 98
3 شب
ایران ایر تور
آذربال ایرانیان
6 بهمن - 9 بهمن

تور مشهد بهمن 98
2 شب
کاسپین
پرواز ایرانیان
6 بهمن - 14 بهمن

تور زمینی مشهد بهمن 98
2 شب
قطار رجا
پرواز ایرانیان
5 بهمن - 14 بهمن

تور مشهد 5 بهمن 98
3 شب
زاگرس
گردشگر زمان
5 بهمن - 8 بهمن

تور زمینی مشهد بهمن 98
2 شب
قطار 4 تخته سروش
مهریار پرواز
5 بهمن - 14 بهمن

تور مشهد 8 بهمن 98 ویژه تعطیلات
3 شب
قطار نورالرضا
آیسو سفر پارسه
8 بهمن - 11 بهمن

تور مشهد 6 بهمن 98
2 شب
ایران ایر تور
سیف گشت
6 بهمن - 8 بهمن