امتیاز 5 از 5 | از بین 103 امتیاز دهنده به کافه هنر تهران

کافه هنر تهران

اگر از طرفداران شهاب حسینی باشید باید قطعا کافه محبوب او را هم می شناسید. کافه هنر تهران یکی از کافه های قدیمی تهران است که خیابان انقلاب قرار داشته و مدیریتش را هم شهاب حسینی بر عهده دارد.
در واقع طبق گفته شهاب حسینی کافه هنر توسط او، بردارش و همسرش مدیریت می شود و جالب است بدانید دلیل اینکه نام "هنر" بر روی این کافه قرار داده شده از نظر شهاب حسینی، "دربرگیرنده همه وجوهات زندگی است" می باشد.کافه هنر محیطی دنج و با دکوراسیونی زیبا دارد که مشتریان می توانند قهوه های بی نظیری را در این محیط میل کنند. منوی کافه، شامل انواع دمنوش ها، قهوه ها، اسموتی ها، موکتل ها و نوشیدنی های دیگر است که در کنار انواع کیک های تازه سرو می شود.
اما لازم به ذکر است کافه هنر سه وعده صبحانه، ناهار و شام برای مشتریانش سرو می کند. برای وعده صبحانه در کنار انواع نوشیدنی ها و کیک ها، غذاهای لذیذی مانند پنینی، صبحانه انگلیسی، املت و غیره سرو می شود. جهت وعده ناهار و شام، انواع پاستاها، لازانیا، سالادهای ایتالیایی و پیش غذاهای مختلف قابل سفارش هستند.
همچنین خوب است بدانید با توجه به محیط کافه، کافه هنر بیشتر مناسب قرارهای گروهی است تا قرارهای دو نفره و لازم به ذکر است در کنار امکان رزرو کردن، استعمال دخانیات در فضای کافه نیز مجاز می باشد.
آدرس کاف هنر: تهران – خیابان انقلاب – مابین خیابان های وصال و قدس – جنب سینما سپیده – کوچه اسکو – شماره 8
شماره تماس: 66484885
ساعت کاری کافه هنر: همه روزه از ساعت 9:30 الی 22:30

نظرات مردم درباره کافه هنر تهران

نرگس حسینی 30 بهمن 99
1
سلام کافه هنر خیلی ایا شهاب حسینی آنجا حضور دارد
درج نظر