امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به کافی شاپ فابیولس دیزرت

کافی شاپ فابیولس دیزرت


شهر بانکوک یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در کشور تایلند می باشد. در این شهر کافی شاپ های فراوانی وجود دارد که هر یک ویژگی های خاص خود را دارند. یکی از بهترین کافه های این شهر " کافی شاپ فابیولس دیزرت" بوده که فضایی زیبا دارد .
کافی شاپ فابیولس دیزرت دارای فضایی زیبا و چشم نواز است که هنگام ورود، نظر گردشگران تور بانکوک را به خود جلب می کند. بازدیدکنندگان بانکوک بعد از گذر کردن از حیاط خوش منظر این کافه، وارد فضای داخلی آن می شوید که به سبک کلاسیک مزین شده است. در این بخش می توانید تابلوهایی به رنگ سیاه و سفید و همچنین ضبط و رادیوهایی که تداعی گر فضایی کلاسیک هستند را ببینید. فضای کافه بسیار آرام و دلنشین است و به همین دلیل در هر زمانی که به آن بروید، دانشجویانی را در حال مطالعه می بینید.
نوشیدنی های متنوعی در این کافه زیبا سرو می شود که گردشگران تور تایلند در هر فصل می توانند نوشیدنی مناسب و دلچسب مورد نظر خود را سفارش دهند و لذت ببرند. قهوه هایی که در کافه فابیولس دیزرت در کنار کیک شکلاتی سرو می شود، طعمی بی نظیر دارد.  تزئین سفارشات شما هم به زیبایی انجام می شود و شما را به وجد می آورد. علاوه بر نوشیدنی های متنوع، برخی از دسرها و پیش غذاها نیز در این کافه سرو می شود.
از امکانات خوب کافی شاپ فابیولس دیزرت می توان به اینرنت رایگان، کارکنانی با رفتار مناسب، دستگاه کارت خوان و غیره می باشد که گردشگران تور بانکوک می توانند از آن ها بهره ببرند.  هنگام قدم زدن در خیابان دیدنی خوسان حتما به کافه فابیولس دیزرت سر بزنید و از قهوه های آن میل کنید تا طعمی ماندگار برای شما به ارمغان آورد.
آدرس: تایلند/ بانکوک/ خیابان خوسان
ساعات کار: 2 بعدازظهر تا 12 بامداد 
گالری تصاویر
درج نظر