امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به کافه آنه

کافه آنه

شهر مارماریس یکی از مکان های گردشگری معروف ترکیه در بین جهانگردان می باشد که جاذبه ها و مکان های گردشگری جذابی را در خود جای داده است، به همین دلیل سالانه تعداد بی شماری از جهانگردان برای بازدید از این جاذبه ها راهی این شهر می شوند. علاوه بر این مکان های توریستی، کافه هایزیادی در مارماریس تاسیس شده که یکی از آن ها "کافه آنه" نام دارد.
فضای داخلی کافه آنه بسیار صمیمانه می باشد و هر گردشگر تور مارماریس می تواند لحظات خوب و خوشی را در آن سپری کند. در این کافه انواع مختلف نوشیدنی های لذیذ و دلچسب سرو می شود که گردشگران تور ترکیه می توانند آن ها را سفارش داده و از میل کردن آن ها لذت ببرند. نوشیدنی های کافه آنه با تزئینی زیبا و چشم نواز در اختیار مشتریان قرار می گیرد که این تزئین ها حتی کسانی را که میلی به خوردن آن ها ندارد را به وجد می آورد.
یکی از محاسنی که کافه آنه دارد فضای باز آن می باشد که بسیاری از گردشگران تور مارماریس را مجاب می کند تا به آن بروند. در این فضای باز تعدادی صندلی و میز چوبی وجود دارد که می توانید با مشاهده مناظر اطراف نوشیدنی و سفارشات خود را میل کنید. در بخش هایی از این فضای باز، سایبان هایی تعبیه شده تا در روزهای آفتابی، میهمانان بتوانند در سایه به صرف نوشیدنی های خود بپردازند. تعدادی درخت در این مکان وجود دارد که زیبایی های فضای کافه را دوچندان کرده است. اگر در فصل بهار با تور مارماریس به این شهر زیبا سفر می کنید، حتما در فضای باز کافه آنه نوشیدنی ای دلچسب و خوشمزه میل کنید تا خاطره ای فراموش نشدنی از این کافه برای شما به ثبت برسد. بر روی سردر کافه آنه تابلویی قرمز رنگ وجود دارد که تصویری از یک فنجان قهوه را به نمایش گذاشته است. 
درج نظر