کافه لئون

شهر مشهد به خاطر وجود بارگاه مقدس امام رضا (ع) همواره مورد توجه گردشگزان داخلی و خارجی می باشد در این مقاله قصد داریم یکی از کافه های این شهر را معرفی کنیم با لحظه آخر همراه شوید تا کافه لئون مشهد را بهتر بشناسید.
این کافه در بزرگراه کلانتری و در مجموعه توریستی آبادگران ایران برج 1 واقع شده است و با ارائه خدمات با کیفیت توانسته در لیست 10 کافه برتر مشهد قرار بگیرد. 
فضای شیک و مدرن این کافه احساس راحتی و صمیمیت را به مشتریان آن القا می کند. در مقابل کافه میز هایی چیده شده تا مشتریانی که مایل به نشستن در فضای باز هستند از آن ها استفاده کنند. اگر در هنگام عصر یا شب به این کافه می روید قبل از رفتن میز خود را رزرو کنید چرا که شب های کافه لئون بسیار شلوغ می باشد.
در منوی کافه لئون انواع میان وعده ها، غذا های ایتالیایی، انواع و اقسام نوشیدنی ها، و دسر ها به چشم می خورد همچنین برخود خوب و حرفه ای پرسنل کافه همواره زبانزد مشتریان کافه لئون می باشد. دکوراسیون این کافه بسیار شیک و مدرن می باشد و حتی غذا های که در این کافه سرو می شوند به شیوه زیبایی تزیین شده اند.
همچنین اگر قصد سفر با تور مشهد و رفتن به کافه لئون را دارید باید بدانید ساعت کاری این کافه از 8 صبح تا 1 بامداد می باشد. 
از دیگر امکانات این کافه می توان به اینترنت رایگان، دستگاه کارت خوان، موزیک و غیره اشاره کرد. لازم به ذکر است در خیابان های اطراف کافه لئون جای پارک به آسانی یافت می شود و مشتریان کافه از این لحاظ مشکلی ندارند. به طور کلی فضای این کافه و کیفیت خدمات همچنین رفتاری حرفه ای پرسنل این کافه باعث شده تا کافه لئون از محبوبیت زیادی میان مردم مشهد و همچنین گردشگران تور مشهد برخوردار باشد.

نظرات مردم درباره کافه لئون

ملینا 4 شهریور 97
4
من چندین بار کافه لئون رفتم حتی تولد یکی از دوستامو اونجا گرفتیم خیلی خوبه همه چیش
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

تورهای مشهد

تور مشهد نوروز 99
3 شب
ایران ایر تور
آرشین پرواز
28 اسفند - 14 فروردین

تور زمینی مشهد 11 اسفند 98
2 شب
قطار پردیس
پیام توسعه صبا
11 اسفند - 13 اسفند

تور مشهد 7 و 8 اسفند 98
3 شب
آتا
آرشین پرواز
7 اسفند - 11 اسفند

تور زمینی مشهد اسفند 98
2 شب
قطار رجا
پرواز ایرانیان
6 اسفند - 13 اسفند

تور مشهد 9 اسفند 98
3 شب
کاسپین
ماهان سیر
9 اسفند - 12 اسفند

تور زمینی مشهد 4 فروردین 99
3 شب
قطار اتوبوسی صبا
آذربال ایرانیان
4 فروردین - 8 فروردین

تور مشهد 9 اسفند 98
3 شب
کاسپین
معراج گشت
9 اسفند - 12 اسفند

تور مشهد 11 و 12 اسفند 98
2 شب
آتا
سفر آرا گیتی
11 اسفند - 14 اسفند

تور مشهد 9 اسفند 98
3 شب
آتا
دانیار سفر پارسیان
9 اسفند - 12 اسفند

تور مشهد 9 اسفند 98
2 شب
زاگرس
معراج گشت
9 اسفند - 11 اسفند