امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به کافه بیگ شفز

کافه بیگ شفز

آنتالیا مهم ترین شهر ترکیه با جذب سالیانه میلیون ها گردشگر هر روزه برای براوردن سطح توقع همه نوع توریست سعی بر این دارند تا بهترین های خود را در در هر زمینه ای ارائه دهند زیرا که درامد زیادی از بخش ورود مسافرین به این شهر پر جاذبه در اختیار دولت ترکیه قرار می گیرد که باعث پیشرفت چرخه ی اقتصادی این کشور مدیترانه ای می شود.

بیشتر گردشگران بین 5 تا 12 روز در آنتالیا اقامت دارند که پس از گذراندن اوقات خوش در هتل های با امکانات علاقه دارند تا از شهر و کافه های زیبا و دنج ان استفاده کنند. یکی از بهترین کافه های آنتالیاکافه بیگ شفز است که با فضا سازی بی نظیر هر کسی را ترقیب می کند برای یک بار هم که شده از محیط و منوی ویژه ان استفاده کند.

این کافه درست نبش یک خیابان اصلی واقع شده که میزهای زیبا با طراحی خاص برای کسانی که علاقه به محیط سر باز دارند بتوانند از قهوه یا چای عصرانه خود همراه با کیک های خوشمزه و شیرینی مخصوص محلی ترکیه عصر خوشی را برای خود رقم بزنند. کافه بیگ شفز با داشتن انواع نوشیدنی های سرد و گرم، کیک و شیرینی، دسرهای شیرین و قهوه اصیل ترکی همه روزه از ساعت 10 صبح تا 12 بامداد اماده پذیرایی از مسافرین می باشد.

نظرات مردم درباره کافه بیگ شفز

لرستانی 5 مهر 97
2
کافه بیگ شفز بی نهایت کافه ی خوب با منوی وسیعی داره
درج نظر