کافه ویکولو

📅 بروزرسانی : ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ بازدید : 314

به دنبال کافه ای لوکس و متفاوت هستید یا می خواهید قرارهای مهم و کاری خود را در محیطی لوکس و شیک داشته باشید؟ کافه ویکولو یکی از بهترین انتخاب ها خواهد بود. کافه ویکولو کافه ای است که در "روف تاپ" مجتمع مدرن الهیه قرار داشته و تجربه متفاوتی از کافه را به ارمغان می آورد.
دو دلیل باعث شده کافه ویکولو جزء محبوب ترین کافه های تهران باشد. محیط و غذا.
با نگاهی به خیابان های ایتالیا مشاهده خواهید کرد شهرها دارای کوچه پس کوچه های باریک و سنگ فرش بوده و معماری قدیمی خود را دارند. معماری کافه ویکولو هم از کوچه های شهرهای ایتالیا الهام گرفته است. مسیری سنگ فرش شده به همراه ستون های نما رومی که تندیس های رومی هم در بالای آن ها قرار گرفته و میزها و صندلی هایی که در دو طرف مسیر سنگ فرش شده کافه قرار دارند. همه این موارد را کافه ویکولو مدیون آقای "سلیمی" است. آقای سلیمی مدیر و موسس کافه ویکولو می باشد که بسیار رویا پرداز بوده و تمام رویاهای خود را به واقعیت تبدیل می کند و ویکولو یکی از آن ها است.

 


همانطور که گفتیم، کافه ویکولو کافه ای لوکس محسوب می شود و میدانیم که کافه های لوکس باید اسم های لوکس و عجیب و غریبی هم در منوی خود داشته باشند. با باز کردن منوی کافه، اسم های جالبی به چشم می خورد و در کنار اسم های مختلف، ظاهری جذاب هم دارند لذا کمتر کسی مشاهده می شود که با رفتن به کافه ویکولو و سفارش غذا، هنگام سرو غذا از آن عکس نگیرد. لازم به ذکر است به دلیل لوکس بودن کافه، قیمت انواع غذاها، نوشیدنی ها و دسرها گران هستند اما ارزش یکبار رفتن را دارد.
آدرس کافه ویکولو: تهران – آفریقای شمالی – مجتمع مدرن الهیه – رویال فلور – پلاک 4

  • شماره تماس: 02126205966
  • ساعت کاری کافه: همه روزه از ساعت 9:00 الی 24:00
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/cafes-full-Information/5192-%DA%A9%D8%A7%D9%81%D9%87-%D9%88%DB%8C%DA%A9%D9%88%D9%84%D9%88

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به کافه ویکولو