کافه سام

زمان مطالعه: 2 دقیقه
بروزرسانی: 1402/09/08
بازدید: 3455

کافه سام از کافه های منحصر به فرد و نسبتاً گران تهران است که می تواند از بهترین کافه ها برای قرارهای دوستانه، کاری و برگزاری جشن های تولد باشد. کافه سام 4 شعبه در تهران دارد که در خیابان منوچهری، شهرک غرب، میدان ونک و خیابان فرشته قرار دارند. 

 

گفته شده کافه سام امروزه توانسته جزء محبوب ترین و بهترین کافه های "نسل سوم" در تهران باشد و همه کافه سام را با اولین و شعبه اصلی آن واقع در خیابان فرشته می شناسند. یکی از ویژگی های خوب کافه سام آشپزخانه کافه است. برخلاف تقریباً اکثر کافه ها که آشپزخانه از کافه جدا می باشد در کافه سام مشتریان می توانند مرحله به مرحله تهیه سفارششان را مشاهده نمایند.
با اینکه کافه سام یکی از کافه های محبوب در تهران است اما اخیراً گزارش های زیادی از کافه ارائه داده شده که نشان می دهد افت محسوسی در خدمات و سرویس دهی کافه رخ داده. به طور مثال اکثر مشتریان از پرسنل کافه به شدت ناراضی هستند چرا که پرسنل کاملا سرد برخورد کرده، منوی سفارش را با تاخیر می آورند و گاهی مشتریان مجبور بودند تا به آن ها یادآوری کنند. همچنین جالب است بدانید کافه سام در مجتمع سام سنتر قرار دارد و در این مجتمع، شیرینی فروشی با نام کوکی باکس قرار دارد که بسیار در میان مردم محبوب است و در صورتیکه مشتریان کافه سام پیش از رفتن به کافه در کوکی باکس شیرینی تهیه کنند نمی توانند آن را در داخل کافه میل کنند.
محیط داخلی کافه سام دکوراسیونی شیک و زیبایی دارد و با توجه به میزها و صندلی هایش بیشتر مناسب قرارهای دوستانه و دونفره است. همچنین استعمال دخانیات در محیط کافه ممنوع است اما قسمتی مجزا تعبیه شده و استعمال دخانیات تنها در آن محیط آزاد می باشد.

 


حال فارغ از سرویس دهی نامناسب و نکات منفی دیگر، به سراغ جذاب ترین و مهم ترین دلیل محبوبیت کاف سام، منوی کافه می رویم. تنوع در منوی کافه بالا است و در کنار انواع نوشیدنی های سرد و گرم که در سایر کافه ها هم پیدا می شود، انواع دسرها و کیک های بی نظیر،؛ پیش غذاها و وعده های غذایی منحصر به فردی هم در منوی کافه وجود دارد.
توصیه می شود اگر مشکلی با سرویس دهی و خدمات سام کافه ندارید، این کافه می تواند یکی از بهترین کافه های تهران برای لحظاتی آرامش بخش و خاطره انگیز باشد.
آدرس شعبه فرشته: تهران – خیابان فرشته – مرکز خرید سام سنتر – طبقه 2

  • تلفن تماس شعبه فرشته: 02122653842

آدرس شعبه شهرک غرب: تهران – شهرک غرب – سیمای ایران – ساختمان AB

  • تلفن تماس شعبه شهرک غرب: 02188579501

آدرس شعبه منوچهری: تهران – خیابان منوچهری – خیابان فردوسی – خیابان تقوی (کوشک) – کوچه بهداشت – ساختمان آرگو – جنب بنیاد پژمان
آدرس شعبه ونک: تهران – ونک – تقاطع خدامی و آفتاب – ضلع جنوب شرقی – جنب پارک – ساختمان مادیران

  • شماره تماس شعبه ونک: 02186092106
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

مجله گردشگری

مشاهده همه مقالات
امتیاز 4.9 از 5 | از 100 کاربر