کافه دیلسیو

📅 انتشار : 1397/08/26 📅 بروزرسانی : 1402/06/19 ⏱ مطالعه : 1 دقیقه بازدید : 864
اغلب گردشگران شهر مشهد را شهری زیارتی می دانند، ولی علاوه بر حرم مطهر علی ابن موسی الرضا (ع)، مکان های تفریحی زیادی نیز در آن قرار دارد. توریست ها بعد از گشت و گذار در سطح شهر و خرید کردن می توانند در کافه های زیبایی که در گوشه و کنار شهر وجود دارد، یک نوشیدنی دلچسب میل کنند. یکی از بهترین کافه های مشهد کافه دیلسیو است که در خیابان خیام 10 واقع شده است. این کافه در فاصله نزدیکی از مکان های گردشگری شهر واقع شده است.

معرفی کافه دیلسیو مشهد

در کافه دیلسیو انواع پیش غذاها و سالادهای خوشمزه وجود دارد که گردشگران تور مشهد می توانند در محیط زیبای این کافه از آن ها بهره ببرند. علاوه بر این، نوشیدنی های خوش طعم و دلچسبی در کافه دیلسیو سرو می شود که نظر توریست ها را به خود جلب می کند. یک ویژگی منحصر به فردی که کافه دیلسیو دارد، وجود میز و صندلی در فضای بیرونی آن و در قسمت پیاده رو می باشد. تعدادی میز و صندلی چوبی در این فضا و در کنار درختانی سرسبز و بسیار زیبا وجود دارد که لذت میل کردن غذا و نوشیدنی را برای گردشگران تور مشهد دوچندان می کند.
سفر به مشهد مقدس یا پایتخت معنوی ایران
در بخش داخلی کافه دیلسیو تعدادی میز و صندلی در فاصله مناسبی از هم قرار دارند که میهمانان در فضای دلنشین کافه به صرف سفارشات خود می پردازند. پنجره بزرگ کافه نور بسیار خوبی را به آن بخشیده است. وجود تعدادی گلدان در فضای داخلی کافه دیلسیو زیبایی خاصی به آن بخشیده و میهمانان و گردشگران تور داخلی را به وجد می آورد. این کافه زیبا مکان مناسبی برای ملاقات های دوستانه می باشد که می توانید از آن بهره ببرید. 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 3.5 از 5 | از 100 کاربران به کافه دیلسیو