کافه استارباکس

📅 بروزرسانی : ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ بازدید : 362
برای دوست داران قهوه " کافه استارباکس" یک نام کاملا آشنا می باشد. کافه استارباکس، از جمله پر شعبه ‌ترین و پر رفت و آمد ترین کافی شاپ های زنجیره‌ ای جهان است که تقریبا در هر شهری لوگوی خاص خود را به رخ شهر می کشد.
کافه استارباکس به جز قهوه‌های بی نظیری که در اختیار گردشگران تور دانمارک قرار می دهد، یک ویژگی جذاب دارد و آن طراحی های خاص و زیبایی است که مطابق با فرهنگ شهر دانمارک در آن صورت گرفته است. قرار گرفتن در فضاهای غیر منتظره یک ویژگی دیگر کافه استارباکس است که آن را نه تنها به یک کافه بلکه به یک نمایشگاه بومی تبدیل نموده است. کافه استارباکس انواع نوشیدنی های سرد و گرم همانند آب میوه تازه، اسنک، شیرینی، کافه لاته، قهوه، چای و اسپرسو برای گردشگران تور دانمارک سرو می کند. کافی شاپ استارباکس دانمارک در آرهوس واقع در یک مرکز خرید بزرگ می باشد و به دلیل محبوبیتی که این کافه در سطح جهان دارد همیشه شلوغ می باشد.
از مجموع حدود 20 هزار شعبه کافه استارباکس در سال ۲۰۱۴، حدود 13 هزار شعبه آن در ایالات متحده، 1270 شعبه در کانادا و 970 شعبه در ژاپن و دیگر شعب آن در کشورهای مختلف مانند چین، بریتانیا، ترکیه، استرالیا، یونان، ایرلند، مکزیک، مالزی، فرانسه، آلمان، عربستان سعودی، نیوزلند، اسپانیا، اتریش، اندونزی، شیلی، پرو، لبنان، امارات متحده عربی قرار دارد.
افزون بر انواع مختلف قهوه و اسپرسو، در کافه استارباکس چای، ساندویچ های آماده و نوعی میلک شیک قهوه مخصوص به نام "فراپوچینو" در اختیار گردشگران تور اروپا قرار می گیرد. در برخی شعب این کافه، از جمله شهرهای شیکاگو، سیاتل و چند شهر دیگر، صبحانه لذیذی شامل پنیر، تخم ‌مرغ، همبرگر، شیرینی کره‌ای، ساندویچ و اسفناج به مشتریان خود ارائه می دهند. طبق قوانین این شرکت، قیمت ها ثابت بوده و یکی از دلایل محبوبیت این کافه هم همین موضوع می باشد.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره کافه استارباکس

نازنین شهریور 1397
16 نفر پسندیدند
یه کافه استارباکس دیگه هم گذاشته بودید اون کجا بود؟

lahzeakhar.com/cafes-full-Information/5138-%DA%A9%D8%A7%D9%81%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%A7%DA%A9%D8%B3

امتیاز 5 از 5 | از بین 1507 کاربران به کافه استارباکس