ویزای گرجستان

کشور زیبا و توریستی گرجستان دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی است و هر ساله پذیرای تعداد زیادی از مردم دنیا و گردشگران تور گرجستان می باشد در این مقاله به توضیح چگونگی اخذ ویزای گرجستان میپردازیم با لحظه آخر همراه شوید تا در این زمینه اطلاعات لازم را کسب کنید.
گردشگران تور گرجستان برای سفر به این کشور نیازی به اخذ ویزای گرجستان ندارند و در فرودگاه پاسپورت گردشگران مهر میخورد که به منزله اجازه ورود به کشور گرجستان می باشد.
در سال های اخیر این کشور به یکی از اهداف گردشگری مردم ایران تبدیل شده است و گردشگران ایرانی تمایل زیادی برای سفر به این کشور دارند و دلیل این تمایل عدم نیاز به اخذ ویزای گرجستان است. 
اما این توافق در سال 2013 به صورت یک طرفه توسط مقامات گرجستان لغو گردید و در آن زمان گردشگران به دو صورت الکترونیکی و حضوری با ارائه مدارک میتوانستند ویزای گرجستان را دریافت کنند.
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا گرجستان به صورت الکترونیکی به شرح زیر بود :
1) اسکن رنگی گذرنامه 
2) اسکن رنگی عکس 4*6
ویزایی که توسط سفارت صادر میشد 1 تا 3 ماه اعتبار داشت و گردشگران تور گرجستان از زمان ورود به این کشور تا 30 روز اجازه اقامت داشتند. 
اما از بهمن ماه سال 94 پس از کش و قوس های بسیار بار دیگر توافق لغو ویزا به صورت کامل اجرا شد و دارندگان پاسپورت ایرانی میتوانند به مدت 45 روز بدون دریافت ویزا در این کشور زیبا اقامت کنند.
نکته قابل توجه این است اگر شما به گرجستان سفر کنید و در ادامه سفر خود قصد مسافرت به کشور ارمنستان را داشته باشید باز هم نیازی به اخذ ویزا ندارید و بالعکس یعنی اگر ابتدا به ارمنستان و سپس به گرجستان سفر کنید نیازی به ویزای گرجستان ندارید!
  • امیدواریم این مقاله در سفر با تور گرجستان برایتان مفید واقع شود.

امتیاز 5 از 5 | از بین 114 دهنده به امتیاز ویزای گرجستان
گالری تصاویر ویدئو ها

سوالات متداول ویزای گرجستان

1- مدارک لازم برای اخذ ویزای گرجستان چیست؟

پاسخ : مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای گرجستان به صورت الکترونیکی اسکن رنگی گذرنامه و اسکن رنگی عکس 6*4 می باشد.


2- اعتبار ویزای گرجستان چقدر می باشد؟

پاسخ : اعتبار ویزای گرجستان از زمان صادر شدن آن 1 تا 3 ماه می باشد.


3- آیا برای سفر به گرجستان ویزا لازم است؟

پاسخ : برای سفر به گرجستان نیازی به ویزا نیست اما مدت زمان سفر نباید بیشتر از 45 روز باشد.


4- آیا بدون ویزا حق ورود به کشور گرجستان را داریم؟

پاسخ : بله در فرودگاه این کشور در پاسپورت شما مهری خورده می شود که به منزله ویزای شما محسوب می گردد.


نظرات کاربران
آرمان 11 آبان 98
0
چقدر خوب من نمیدونستم واسه سفر به گرجستان به ویزا نیازی نیست، حداقل آدم میتونه راحت به این کشور سفر کنه، من شنیدم خیلی جاهای دیدنی قشنگی داره و از نظر تفریحات و خوش گذورنی چیزی از بقیه کشور های همسایه نداره، حتما اولین فرصتی که پیدا کنم میرم به گرجستان
شروین 22 مهر 97
2
ویزای گرجستان که برای ایرانی ها احتیاج نیست درست میگم؟به شک افتادم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.