ویزای توریستی استانبول

ترکیه کشوری توریستی می باشد که سالانه گردشگران زیادی به آن سفر می کنند. همچنین این کشور مقصد مسافرتی اکثر گردشگران ایرانی است که ممکن است هر سال به این کشور سفر کنند. استانبول یکی از شهرهای است که میزبان گردشگران زیادی می باشد. به دلیل قوانین ترکیه مبلغ، مدت زمان اقامت و نوع ویزا برای هر کشور متفاوت بوده و هیچ یک از شرایط برای کشورها یکسان نمی باشد. گردشگران تور استانبول توجه داشته باشند که به دلیل توافقاتی که بین کشور ترکیه و ایران انجام شده است برای ورود به این کشور نیاز به گرفتن ویزای توریستی استانبول نبوده و در هنگام ورود ویزای توریستی استانبول صادر می شود.

 همچنین این ویزا برای ایرانی ها رایگان بوده اما هنگام ورود باید دارای حداقل شش ماه اعتبار باشد. ویزای توریستی استانبول به مدت 90 روز (سه ماه) صادر می شود. پس از اتمام مدت اقامت باید خاک این کشور را ترک کنید و در غیر این صورت با متخلفان برخورد قانونی خواهند کرد. برای طولانی تر شدن مدت اقامت باید در خاک این کشور اقدام به گرفتن ویزای مجدد و اقدامات قانونی دیگر کرد. به خاطر داشته باشید که این با داشتن ویزای توریستی استانبول حق تحصیل، کارکردن، خرید و فروش و تجارت در کشور ترکیه را ندارند. برای هر فعالیت در ترکیه ویزای مخصوصی در نظر گرفته شده است که می توان به ویزای تحصیلی و ویزای کار اشاره کرد که هر کدام مراحل قانونی، اداری و مدارک مورد نیاز خودشان را می خواهند.

 برای سفر به ترکیه از دو راه زمینی و هوایی می توان ورود کرد که بستگی به مسافت بین مبدا و مقصد دارد. اکثر گردشگران به دلیل دور بودن با این کشور راه هوایی را می پسندند، اما می توان با اتوبوس های وی آی پی که هستند سفر کرد. توجه داشته باشید که ویزاها در همان لحظه ورود صادر می شوند و نیازی به اقدامات قبلی نیست.

آدرس سفارت ترکیه در تهران: تهران، خیابان فردوسی، پلاک 337

صندوق پستی:875811365

تلفن:35951100-021


امتیاز 5 از 5 | از بین 103 دهنده به امتیاز ویزای توریستی استانبول
گالری تصاویر ویدئو ها
مشاهده نظرات ثبت شده
آخرین نظرات ثبت شده
سیدعبدالرحیم موسوی 1 آذر 1397
4
عالیه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری