ویزای تجاری دبی

📅 بروزرسانی : ۱۶ آذر ۱۳۹۹ بازدید : 621
اگر قصد رفت و آمد تجاری به دبی را دارید و به دنبال دریافت ویزای تجاری دبی هستید، خواندن این مقاله را از دست ندهید. با توجه به پیشرفت اقتصادی و اجتماعی در امارات متحده عربی، به تازگی درخواست دریافت ویزای تجاری به این کشور بیشتر شده است.
 
 

دبی - اطلاعات جامع و کامل از دبی، از هیجان انگیزترین و در عین حال باشکوه ترین مقاصد گردشگری خاورمیانه در قلبِ کشور امارات متحده عربی

 

ویزای مولتی دبی چیست؟

این ویزا به شما اجازه می دهد که چندین بار به دبی رفت و آمد کنید، این ویزا بسیار مناسب تجار است.

اعتبار این ویزا برای افرادی که به قصد تجارت به دبی می روند شش ماهه است، در این صورت در هر بار سفر به دبی می توانید حدودا 30 روز در دبی بمانید.

اخذ ویزای کاری در دبی به چه صورت است؟

شاید برای گردشگران تور دبی جالب باشد که بدانند، ویزای کاری دبی انواع مختلفی دارد که بر اساس نوع و مدت زمان کار در دبی مشخص می شود. اگر قصد دریافت ویزای تجاری دبی رادارید سعی کنید رزومه خوبی را در اختیار شرکت ها قرار دهید. لازم به ذکر است که برای دریافت ویزای کاری دبی ابتدا باید ویزای اقامتی دبی را دریافت کنید.

برای دریافت ویزای کاری دبی، چه مراحلی را باید طی کرد؟

در اولین مرحله از دریافت ویزای کاری، باید از وزارت کار دبی موافقت نامه بگیرید. دولت دبی بررسی می کند که، آیا شخصی در دبی وجود دارد که بیکار باشد و صلاحیت به عهده گرفتن کار پیشنهادی شما را داشته باشد! 

پس از تایید، ویزایی به اعتبار دو ماه صادر می شود که به متقاضی اجازه می دهد، به مدت سی روز که حداکثر، دو بار با تور دبی می تواند، به خاک این کشور ورود پیدا کنند.

 

ویزای تجاری دبی

 

کارت کار (Labor car) شما پس از ورودتان به دبی توسط کارفرما دریافت می شود که دو سال اعتبار دارد. شما تا 60 روز فرصت دارید تا مدارک خود را کامل کنید.
در مرحله بعدی برای گرفتن شناسه یا ID اماراتی اقدام می شود. برای دریافت آن به پاسپورت و یا همان موافقت نامه ای که در مورد اول گفته شد نیاز دارید.
در مرحله بعد نیاز به تست های پزشکی دارید که سلامت شما را تایید کند. این تست را باید یکبار در ایران و یکبار در دبی انجام دهید.
با در دست داشتن مدارکی که پیش تر گفته شد، به اداره اقامت و مهاجرین (َDNDR) مراجعه کنید تا مهر ویزای کاری در پاسپورت شما زده شود.
 

جاهای دیدنی دبی - معرفی بهترین مکان های تفریحی و جاذبه های گردشگری دبی

 
 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/Visa-Information-Content/105-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%AC%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%A8%DB%8C

امتیاز 5 از 5 | از بین 102 کاربران به ویزای تجاری دبی