اختلاف ساعت ایران و سوئد

📅 انتشار : 1400/11/30 📅 بروزرسانی : 1402/07/30 ⏱ مطالعه : 2 دقیقه بازدید : 25185

ساعت به وقت سوئد

درحال محاسبه اختلاف ساعت

تاریخ امروز سوئد

6 دسامبر 2023

ساعت به وقت ایران

درحال محاسبه اختلاف ساعت

تاریخ امروز ایران

15 آذر 02

کشور سوئد یکی از کشورهای مهاجرپذیر جهان تنها دارای یک منطقه زمانی استاندارد است که، اختلاف ساعت سوئد و ایران دوساعت و نیم می‌باشد. ساعت سوئد 2 ساعت و 30 دقیقه از کشور ایران عقب‌تر است. به هنگام تغییر استاندارد زمانی در فصل تابستان این اختلاف ساعت دچار تغییر نمی‌شود.

اختلاف ساعت ایران و سوئد

ماه میلادی - ترتیب ماه های میلادی و معادل شمسی آنها را با فرمول یاد بگیر!

اختلاف ساعت تهران و استکهلم

اغلب افرادی که قصد زندگی یا سفر به سوئد را دارند بر این باورند که، کشور سوئد در فصل زمستان کاملا تاریک و شب است؛ اما جالب است بدانید که سوئد نیز همانند سایر کشورها در فصل زمستان روزهای کوتاه‌تر و در فصل تابستان روزهای بلندتری دارد. به عنوان مثال در شهر استکهلم، پایتخت کشور سوئد، کوتاه‌ترین طول روز مربوط به تاریخ 21 دسامبر با 6 ساعت و چهار دقیقه (فاصله بین طلوع و غروب خورشید) می‌باشد. طولانی‌ترین ساعت روز نیز مربوط به تاریخ 21 ماه ژوئن است که، طول روز به 18 ساعت و 37 دقیقه می‌رسد.

ساعت سوئد

اگر قصد سفر به سوئد را دارید و می‌خواهید از ساعت دقیق این کشور مطلع شوید، به ساعت ابتدای صفحه مراجعه کنید؛ زیراکه ساعت دقیق سوئد و استکهلم را به شما نمایش می‌دهد. این ساعت برگرفته از منبع رسمی زمان سوئد است؛ بنابراین می‌توانید ساعت خود را بر اساس آن تنظیم کنید. جالب است بدانید که ساعت سوئد در همه‌ی شهرهای آن یکسان بوده و تفاوتی با هم ندارند.

معرفی کشور سوئد - آشنایی با کشور سوئد + جغرافیا و فرهنگ مردم و ...

تفاوت ساعت سوئد با ایران

تفاوت ساعت تهران و استکهلم بطور معمول در اکثر اوقات دوساعت و نیم می‌باشد. همانطور که مطلع هستید، پذیرش هتل‌ها در سراسر جهان ساعت 2 است، به همین خاطر بسیار حائز اهمیت می‌باشد که هنگام سفر از اختلاف ساعت مبدا و مقصد با خبر باشید و با ساعت مقصد هماهنگ شوید، این نکته شامل گردشگران تور سوئد نیز می‌شود.

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 4.1 از 5 | از 103 کاربران به اختلاف ساعت ایران و سوئد