تفاوت هتل های all و Uall

زمان مطالعه: 3 دقیقه
بروزرسانی: 1402/08/08
بازدید: 1560

یک سفر رویایی در ذهن شما چگونه است؟ هتل های all و uall به تنهایی میتواند یک سفر رویایی برای شما خلق کند! هتل های آل و یوآل اقامتگاه های بسیار لوکسی هستند که امکانات بالایی نظیر پارک آبی، ساحل اختصاصی، رستوران های بین المللی، مجموعه ورزشی و … برای مسافران فراهم کرده اند. شما با رزرو آن میتوانید از تمامی امکانات هتل به رایگان استفاده کنید. خدمات هتل های آل و یوآل به قدری زیاد است که شما را از گشت و گذار در شهر بی نیاز میکند و دیگر احتیاجی نیست زمان زیادی صرف پیدا کردن بهترین رستوران های شهر و مجموعه های تفریحی کنید. هر زمان که بخواهید میتوانید بدون اینکه پولی پرداخت کنید غذا میل کنید و به ساحل اختصاصی خود رفته و نوشیدنی دلخواهتان را بنوشید و یا به تماشای یک تئاتر هنری مشغول شوید.

 

تفاوت هتل آل و یوآل

 

هتل های all و uall چگونه هستند؟

هتل هایی که تمام امکانات و یا اکثر خدماتشان رایگان است هتل های all و uall نامیده میشود. این هتل ها با اقامتگاه های دیگر متفاوت هستند و بهترین انتخاب برای افرادی هستند که به دنبال سپری کردن تعطیلات رویایی و ساحلی در اقامتگاهی مجهزند. استانداردی برای خدمات این هتل ها وجود ندارد و هر کدام از آن ها امکانات ویژه خود را دارند که با توجه به قیمت تغییر میکنند. غذاها و خدماتی که این هتل ها در نظر گرفته اند آنقدر متنوع و بی نظیر است که احتمالا فرصت استفاده از همه آن ها را نخواهدی داشت.

منظور از هتل all

هتل آل (All) که با نام (All Inclusive) نیز شناخته میشود امکانات تفریحی بسیار متنوعی دارند. این هتل ها آنقدر سرگرم کننده هستند که حتی دلتان نمی خواهد دقیقه ای از آنجا خارج شوید. اتاق های لوکس، استخر باشگاه ساحل  اختصاصی، پارک آبی اجرای برنامه های هنری و مجموعه ورزشی غذاهای خوشمزه و بین المللی نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی و تفریحات دیگر آن باعث میشود که دیگر وقت گشت و گذار در شهر را نداشته باشید. از اوایل صبح تا نیمه شب میتوانید هر غذا و دسری خواستید نوش جان کنید و بدون هیچ هزینه ای هرچقدر خواستید از امکانات تفریحی این هتل های لوکس استفاده کنید. بعد از ساعت 12 شب اگر میلی به غذا داشته باشد باید هزینه آن را بپردازید پس اگر اهل شب زنده داری هستید گزینه بهتری برای شما وجود دارد.

 

لوکس ترین هتل های استانبول - با مجلل ترین هتل های استانبول آشنا شوید.

 

هتل های آل و یوآل

 

هتل uall به چه هتلی گفته میشود؟

هتل های یو آل یا (ultera Inclusive) خدماتی بیشتر و بهتری نسبت به هتل های all دارند. افرادی که این هتل ها را انتخاب میکنند به طور شبانه روز از همه نوع غذا و نوشیدنی در اختیار دارند و هر زمان که بخواهند میتوانند. این هتل میزبانی را به حد کمال رسانده اند و در طول اقامت لحظاتی شاد و مجللی برای شما رقم میزند. برخی از هتل ها خدمات رایگان آرامش نیز ارائه می دهند.

خدمات و رستوران هتل های all و uall چه شباهت و  تفاوتی با هم دارند؟

هتل های all و uall به طور کلی شبیه به هم هستند در هر دوی آن ها غذا و نوشیدنی رایگان در اختیار شما قرار میگیرد و میتوان از امکانات تفریحی و دیگر خدمات آن استفاده کرد. این هتل های مجلل رستوران های لوکس و بین المللی مختلفی دارند. در صورتی که انتخاب شما هتل های آل باشد برای رفتن به این رستوران ها باید از قبل رزرو کرده و هزینه ای جدا پرداخت کنید. اما اگر هتل های یو آل را انتخاب کنید میتوانید بدون هیچ محدودیتی به این رستوران های لوکس (بین المللی، چینی، ایتالیایی و...) رفته و بهترین غذاهای هتل را نوش جان کنید.

همچنین در هتل های یوآل هیچ محدودیتی برای نوشیدنی های گران ندارید و هر نوشیدنی برای شما فراهم است. هر هتلی خدمات مخصوص به خود را دارد که اغلب با توجه به قیمت خدمات بیشتری نیز ارائه میدهند. قبل از رفتن به این هتل ها بهتر است تمام خدمات آن ها را بررسی کنید و هتل دلخواه خود را انتخاب کنید. البته باید بدانید هر کدام از این هتل ها را هم که انتخاب کنید آنقدر امکانات متنوعی دارد که شما را شگفت زده میکند پس در انتخاب بین اآن وسواس زیادی به خرج ندهید.

 

خدمات هتل آل ویوآل

 

تورهای all و uall

منظور تورهای all و uall تورهایی هستند که این هتل ها را ارائه میدهد. شهرهای ساحلی مانند آنتالیا، مالدیو و دبی هتل های آل و یو آل بی نظیری دارد که روزهای رویایی را برای شما رقم میزند.

هتل های all و uall برای چه کسانی مناسب هستند؟

اگر میخواهید سفری آرام و بی دغدغه در کنار لذت بردن از تفریحات شاد داشته باشید و غذاهای بین المللی و نوشیدنی های محلی را تجربه کنید این هتل میتواند برای شما بسیار مناسب باشد. هتل های آل و یو آل برای افرادی که به دنبال ماجراجویی و طبیعت گردی هستند و زمان زیادی را در هتل سپری نخواهند کرد مناسب نیست. اگر سفر شما کاری نیست و برنامه خاصی برای گشت و گذار در شهر ندارید و دوست دارید زمان زیادی را در هتل بمانید شک نکنید که این هتل ها بهترین انتخاب شماست.

خدمات دیگر هتل که باید بدانید

  • خدمات R.O که مختصر شده عبارت ( Room Only ) به معنای سرویس اتاق بدون خدمات دیگر است. در این سرویس هیچ وعده غذایی وجود ندارد و برای خوردن غذا در هتل باید جداگانه هزینه آن را پرداخت کنید. سرویس O.R در تورهایی که توسط آژانس ها ارائه میشود کمتر وجود دارد.
  • سرویس B.B کوتاه شده عبارت Bed & Breakfast است. در هتل های B.B علاوه بر اتاق سرویس صبحانه نیز ارائه میشود. اغلب تورهای مسافرتی در ایران تورهایی با این سرویس هتل ارائه میدهند. در طول سفر ناهار و شام را میتوانید هنگام گشت وگذار نیز میل کنید بنابرین اگر میخواهید در طول سفر بگردید و زمان زیادی را در بیرون هتل هستید این سرویس مناسب شماست.
  • با انتخاب سرویس H.B  یا (Half Board) علاوه بر صبحانه یک سرویس ناهار یا شام را نیز میتوانید میل کنید. انتخاب وعده بستگی به  حضور شما در هتل دارد. اگر میخواهید در طول روز جاذبه های دیدنی منطقه را بگردید میتوانید بهتر است از سرویس ناهار استفاده کنید.
  • در سرویس F.B سرویس ناهار شام و صبحانه در اختیار مسافران خواهد بود و نیاز نیست برای صرف غذا به بیرون از هتل بروید. با توجه به هدف خود در گردشگری میتوانید از این سرویس استفاده کنید
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

مجله گردشگری

مشاهده همه مقالات
امتیاز 4.7 از 5 | از 100 کاربر