قیمت بلیط برج میلاد

برج میلاد تهران

برج میلاد تهران امروزه به یکی از برترین جاذبه ها و مراکز تفریحی شهر تهران تبدیل شده است و سالانه افراد بسیاری از آن بازدید می کنند، اگر شما نیز قصد بازدید از این سازه را دارید بهتر است پیش از مراجعه، اطلاعاتی در رابطه با قیمت بلیط برج میلاد کسب کنید، به همین جهت در این مقاله قصد داریم علاوه بر معرفی این جاذبه، به بررسی هزینه های بازدید از آن و قیمت بلیط های این مجموعه بپردازیم.

 

 

برج میلاد

میلاد در واقع نام بلندترین سازه موجود در کشور ایران می باشد که در شهر تهران واقع شده است و باید بدانید که این برج به عنوان ششمین دکل مخابراتی دنیا شناخته می شود، باید بدانید ارتفاع برج میلاد حدود 435 متر ارتفاع می باشد و در سال 1387 افتتاح شده است، همانطور که در ابتدا اشاره کردیم و با توجه به بخش های مختلفی که در آن وجود دارد، امرزوه یکی از برترین جاذبه های گردشگری موجود در تهران به شمار می آید.

 

 

قیمت بلیط برج میلاد

برای بازدید از برج زیبای میلاد دو پکیج مختلف ارائه می شود که قیمت های متفاوتی دارند و بازدیدکنندگان می توانند از میان این بسته ها، مناسب ترین گزینه را انتخاب کنند 

توجه داشته باشید که پکیج اول تنها شامل بازدید از سکوی دید باز می باشد و برای خرید آن باید 120000 ریال پرداخت کنید، اما گردشگران تور تهران در صورت تمایل می توانند با پرداخت 350000 ریال پکیج کلی را خریداری کرده و از تمامی قسمت های قابل بازدید برج یعنی سکوی دید باز، گنبد آسمان، موزه شهرداری و موزه مشاهیر بازدید کنند.

 

 

معرفی بخش های قابل بازدید برج میلاد

همانطور که در قسمت قبل اشاره کردیم داخل برج میلاد شامل بخش های مختلفی نظیر سکوی دید باز، گنبد آسمان، موزه مشاهیر و موزه شهرداری و غیره می باشد که پیش از تهیه بلیط برج میلاد بهتر است با آن ها آشنا شوید، به همین جهت در ادامه این بخش از مقاله، هر یک از قسمت های قابل بازدید را به اختصار معرفی خواهیم کرد.
 

 

سکوی دیدباز

این سکو در طبقه هفتم برج میلاد و ارتفاع 280 متری از سطح زمین واقع شده است و می توان گفت که مهم ترین و هیجان انگیز ترین قسمت برج میلاد می باشد. در سکوی دید باز برج میلاد باز یک تراس با مساحت سه هزار متر مربع وجود دارد و جالب است بدانید که این قسمت در واقع قطور ترین بخش سازه به شمار می آید، همچنین لازم به ذکر است در جای جای این سکو دوربین هایی وجود دارد که بازدیدکنندگان می توانند با استفاده از آن ها نمای بی نظیری از شهر تهران را تماشا کنند. 

توجه داشته باشید که در بخش داخلی سکوی دید نیز ماکت هایی از برج های مخابراتی مختلف و همچنین شهر فرهنگ وجود دارد که شما می توانید از آن ها دیدن کنید.

 

 

گنبد آسمان

گنبد آسمان برج میلاد یکی دیگر از بخش های قابل بازدید برج میلاد است، این بخش در واقع یک سالن با سقف گنبدی شکل و ارتفاع 13 متری می باشد که توسط دکتر رضا یحیایی طراحی شده است و تمدن، تاریخ و فرهنگ 9 هزار ساله ایران را به تصویر می کشد، توجه داشته باشید که گنبد آسمان در ارتفاع 320 متری از سطح زمین قرار دارد و بلندترین بخش قابل بازدید برج به شمار می آید.

در گنبد آسمان علاوه بر مشاهده دیوار ها و سقف هایی با طراحی بسیار زیبا می توانید از پرچم بارگاه مطهر ائمه را که در مناسب های مختلف به مجموعه برج میلاد هدیه شده است نیز بازدید کنید.

 

 

موزه مشاهیر

 موزه مشاهیر برج میلاد از جاذبه های واقع در طبقه پنجم برج میلاد است که در آن مجسمه های سیلیکونی از مفاخر کشور ایران نگهداری می شود و گردشگران تور تهران می توانند از آن ها بازدید کنند، گفتنی است که تمامی مجسمه های موجود در این بخش اثر هنری دکتر علیرضا خاقانی می باشند.

 

 

موزه شهرداری برج میلاد

در طبقه چهارم برج میلاد یک سکوی دید کاملاً سر پوشیده وجود دارد که به عنوان موزه شهرداری تهران شناخته می شود، در این موزه دست نوشته های قدیمی مربوط به ایران و همچنین اشیائی که در طول تاریخ به شهرداری تهران هدیه شده اند، نگهداری می شود از دیگر موارد ارزشمندی که در این موزه وجود دارد می توان به کره های قدیمی اشاره کرد که از موزه ژرژ پمیدو خریداری کرده اند.

 

معرفی تفریحات غیر رایگان برج میلاد

همانطور که در بخش ابتدایی مقاله اشاره کردیم برج میلاد یکی از مراکز تفریحی شهر تهران می باشد و تفریحات متعددی در آن وجود دارد که برخی از آن ها  رایگان و برخی دیگر غیر رایگان می باشند، از تفریحات غیر رایگان این مجموعه می توان به زیپ لاین، دلفیناریوم، سالن همایش ها و کنسرت های میلاد، سینما، لیزریوم و غیره اشاره کرد که در ادامه این بخش به معرفی هر یک از این تفریحات و هزینه استفاده از هر کدام خواهیم پرداخت.

 

 

دلفیناریوم برج میلاد 

اولین دلفیناریوم غیر ساحلی خاورمیانه در برج میلاد ساخته شده است که در آن یک شیر دریایی و دو دلفین تربیت شده نگهداری می شوند، گردشگرانی که به دلفیناریوم برج میلاد مراجعه می کنند می توانند فعالیت های تفریحی متعددی نظیر تماشای نمایش های مهیج، عکاسی، شنا و قایق سواری را به همراه دلفین ها انجام دهند، لازم به ذکر است که برای ورود به دلفیناریوم برج میلاد باید بلیط تهیه کنید و قیمت بلیط های این بخش به ازای هر نفر 600000 ریال می باشد، البته توجه داشته باشید که هزینه شنا، عکاسی و یا قایق سواری باید به صورت مجزا پرداخت شود.

 

دلفیناریوم برج میلاد - برای دیدن اطلاعات کامل بزرگترین دلفیناریوم کشور کلیک کنید.

 

 

سالن کنسرت های برج میلاد

در مجموعه برج میلاد سالن های متعددی برای برگزاری کنسرت وجود دارد که در طول سال خوانندگان و هنرمندان مختلف در آن ها به برگزاری کنسرت های موسیقی، کنسرت های خنده و غیره می پردازند، اگر قصد شرکت در هر یک از کنسرت های این مجموعه را دارید باید بدانید که قیمت بلیط آن ها با توجه به نوع کنسرت و شخص برگزار کننده حدوداً بین 400000 تا 3000000 ریال می باشد.

 

 

زیپ لاین برج میلاد

یکی دیگر از تفریحاتی که می توانید در برج میلاد انجام بدهید زیپ لاین می باشد، زیپ لاین این مجموعه به شما این امکان را می دهد که در ارتفاع 30 متری از سطح زمین یک مسیر 150 متری را با سرعت 60 کیلومتر بپیمایید. قیمت بلیط این بخش از برج میلاد برای هر نفر 350000 ریال می باشد.

 

 

پیاده روی بر روی پل معلق برج میلاد

درست در کنار زیپ لاین برج میلاد یک پل معلق در ارتفاع 30 متری از زمین وجود دارد که بازدیدکنندگان می توانند با پرداخت 100000 ریال بلیط های این پل را تهیه کرده و اوج هیجان را به هنگام پیاده روی بر روی این برج تجربه کنند.

 

 

اتاق فرار انیگما

از دیگر تفریحات غیر رایگانی که بازدیدکنندگان در برج میلاد می توانند انجام دهند، شرکت در بازی های اتاق فرار انیگما می باشد، اتاق های فرار انیگما در واقع یک بازی فیزیکی و ماجراجویی است که افراد می توانند در قالب گروه های سه تا پنج نفره در آن شرکت کرده و اوج لذت و هیجان را تجربه کنند. 

بلیط اتاق فرار انیگما برج میلاد بسته به بازی انتخابی شما بین 400000 تا 600000 ریال متغییر است، البته لازم به ذکر است که برخی از مواقع بلیط های تخفیف دار نیز در این بخش ارائه می شود.

 

 

کاربازیا

شاید محبوب ترین بخش برج میلاد در میان کودکان کاربازیا برج میلاد باشد، این بخش در واقع یک شهر مشاغل ویژه کودکان است که در سال 97 افتتاح شده و در حال حاضر پذیرایی کودکان 2 تا 12 سال می باشد.

کودکان می توانند در این بخش به انجام فعالیت های مختلفی نظیر ساخت صنایع دستی، آشپزی، تعمیر خودرو، پرستاری، آتشنشانی و غیره بپردازند البته لازم به ذکر است که تمامی این فعالیت ها در قالب بازی می باشند، توجه داشته باشید که قیمت بلیط این بخش از برج میلاد بین 100000 تا 200000 ریال می باشد، همچنین خوب است بدانید ورود یک نفر اضافی به عنوان همراه کودکان رایگان است.

 

 

لیزریوم

لیزریوم در واقع هنری است که از تلفیق رنگ، نور و صدای دالبی به وجود می آید، خوب است بدانید، در برج میلاد یک سالن با ظرفیت 50 نفر وجود دارد که در آن نمایش لیزریوم اجرا می شود و گردشگران علاقمند می توانند هیجان و لذت بسیاری را در این مجموعه سپری کنند، قیمت بلیط لیزریوم 80000 ریال می باشد.

 

 

سینما گیم

سینما گیم برج میلاد در واقع سینمای چند بعدی است که بازدیدکنندگان با مراجعه به آن می توانند بازی هایی نظیر ترن سواری و جنگ با زامبی ها را انجام دهند، وجود صندلی های پیشرفته و همچنین افکت های ویژه به گردشگران کمک می کند که اوج هیجان را در سینما گیم برج میلاد تجربه کنند، خوب است بدانید که بلیط سینما گیم نت برای سینمای 6 بعدی و 7 بعدی، 120000 ریال می باشد.

 
سینمای برج میلاد
 

سینمای برج میلاد

علاقمندان به فیلم و سینما باید بدانند که در برج میلاد حدود 6 سالن سینما وجود دارد که فیلم های روز در آن ها اکران می شود، قیمت بلیط سینما برج میلاد همانند سایر سینما های کشور، 200000 ریال می باشد.

هزینه شکم گردی در برج میلاد

رستوران ها و کافه های متعددی در برج میلاد وجود دارد که گردشگران می توانند به آن ها مراجعه کرده و انواع غذاهای ایرانی، غذاهای بین المللی، میان وعده ها و غیره را نوش جان کنند، از رستوران ها و کافه های موجود در این برج می توان به رستوران گردون برج میلاد، رستوران سنتی ایوان، فودکورت خوراکده، کافه تریا، کافه آس، رستوران فرش وی، رستوران ویژه و غیره اشاره کرد، هزینه صرف غذا در اغلب این رستوران ها به سفارش مراجعه کنندگان بستگی دارد اما باید بدانید که در این میان رستوران گردان برج میلاد خدمات خود را به صورت سلف سرویس ارائه می دهد و قیمت ورودی این رستوران در هریک از وعده های غذایی به شرح زیر می باشد:

- وعده صبحانه (از ساعت 7:30 تا 11:00) 950000 ریال 

- وعده نهار در روز های غیر تعطیل (از ساعت 12:30 تا 16:00) 108000 ریال

- وعده نهار در روز های تعطیل (از ساعت 12:30 تا 16:00) 2500000 ریال

- وعده شام (از ساعت 19:30 تا 21:30) 2500000 ریال

لازم به ذکر است که برای استفاده از خدمات کافه تریا برج میلاد نیز باید 50000 ریال به عنوان ورودی پرداخت نمایید.

لیست قیمت بلیط و هزینه استفاده از امکانات تفریحی و رفاهی برج

در جدول زیر می توانید قیمت بلیط برج میلاد را به همراه هزینه استفاده از سایر تفریحات و امکانات این مجموعه مشاهده کنید.

 

 

امیدوراریم با مطالعه این بخش از سایت لحظه آخر اطلاعاتی کلی در رابطه با قیمت بلیط برج میلاد و همچنین هزینه استفاده از امکانات و خدمات رفاهی این مجموعه کسب کرده باشید و این اطلاعات برای ساکنین و همچنین گردشگران شهر تهران مفید واقع شود.

گزارش مشکل
گالری تصاویر ویدئو ها

سوالات متداول قیمت بلیط برج میلاد

1- قیمت بلیط برج میلاد چه قدر است ؟

پاسخ : هزینه بلیت سکوی باز برج میلاد 19 هزار تومان است .


2- گنبد آسمان برج میلاد چیست ؟

پاسخ : گنبد آسمان یکی دیگر از بخش های قابل بازدید برج میلاد است، این بخش در واقع یک سالن با سقف گنبدی شکل و ارتفاع 13 متری می باشد که توسط دکتر رضا یحیایی طراحی شده است و تمدن، تاریخ و فرهنگ 9 هزار ساله ایران را به تصویر می کشد.


3- قیمت بلیط کنسرت های برج میلاد چه قدر است ؟

پاسخ : قیمت بلیط کنسرت های برج میلاد با توجه به نوع کنسرت و شخص برگزار کننده حدوداً بین 40 هزار تا 300 هزار تومان می باشد.


4- هزینه شکم گردی در برج میلاد چه مقدار است ؟

پاسخ : وعده صبحانه (از ساعت 7:30 تا 11:00) 950000 ریال ، وعده نهار در روز های غیر تعطیل (از ساعت 12:30 تا 16:00) 108000 ریال ، وعده نهار در روز های تعطیل (از ساعت 12:30 تا 16:00) 2500000 ریال ،وعده شام (از ساعت 19:30 تا 21:30) 2500000 ریال


نظرات مردم درباره قیمت بلیط برج میلاد

بخشی 30 شهریور 99
4
سکوی دید باز ۳۹ تومان بلیطش بود. کورتون بشه. اصلا هم جالب نبود. حروم خورا
محمد امین موسوی 18 شهریور 99
2
من قصد خرید بلیط برج میلاد دارم اما گزینه خرید ندیدم اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم
Sima 29 تیر 99
8
سلام ببخشید من میخوام برم برج میلاد ولی نمیدونم بلیط ش چقدره ؟ خیلی گشتم ولی قیمتش رو پیدا نکردم بعد پول پارکینگ هم میگیرن ؟
امیر 14 تیر 99
2
خیلی عالی است
صبارحمانی 16 خرداد 99
4
واقعا برج میلادی که می گفتن فقط مال پولداراس اصلا اینطور نبود واقا قیمتش مناسب
زهرا علی محمدی 14 خرداد 99
8
قیمت بلیطها افتضاحه گرون حداقل رسیدگی بر برج نمیشه که وقتی این همه هزینه میشه خستگی این هزینه با دیدن مناظر تمیز وپاک و زیبا در بره
رها جون 10 خرداد 99
5
واقعا قیمت هاتون خیلی بالاست
صالحپور 5 خرداد 99
10
کجایی که یادت بخیر روحت شاد بنام آن سه تن خدا شاه میهن
علی اصغر فصیحی 4 بهمن 98
4
سلام ما می خواستیم بیایم برج میلا قیمت بیلیط هاش خیلی زیاده
علی کاشانی 26 آذر 98
2
سلام من تاحالا چند باری رفتم برج میلاد کلا جای خیلی باحالیه و کاملا توریستیه اما از نطر من اونجوری که باید بهش نمیرسن به هر حال اینجا یکی از بزرگترین مشخصه های گردشگری ایرانه و هر توریستی که به ایران بیاد 100درصد توی برنامه هاش هست برج میلاد . به عنوان مثال رستوران این مجموعه به صورت بوفه هست و تنوع غذایی نسبتا خوبی داره اما اصلا کیفیت غذاش راضی کننده نیست و مناسب برای نشون دادن غذاهای اصیل ایرانی به توریست ها نیست . امیدوارم مسئولان مربوط به این برج زیبا رسیدگی کنن و کیفیت کاری این برج رو هم بالا ببرن تا توریست ها خاطره خوبی از تهران داشته باشن .
علی محمدی 8 آبان 98
7
سلام من میخواستم بیام برج میلاد ولی بااین قیمت ها دیگه قسمت نمیشه اصلا لطفا یکمم به فکر ما بیچاره ها باشید
الهام 30 مهر 98
0
برج میلاد محض اینکه بخوای سر گرم بشی و روزت رو پر کنی گزینه خوبیه، اما به نظرم واسه یکبار بری جالبه و دفعات بعد جذابیت خاصی نداره، البته من جدیدا نرفتم و آخرین باری که رفتم 2 سال پیش بود،شاید الان که امکانات تفریحی زیادی بهش اضافه شده بتونه بیشتر از قبل آدم رو سرگرم کنه، در کل جای خوبیه مخصوصا واسه کسایی که به تهران سفر می کنن و دوست دارن جاهای دیدنی تهرانو ببینن، اونم به نظرم فقط واسه بعضی از مسافرا امکان پذیر باشه چون قیمت بلیط های بخش های مختلف برج بالاست و متاسفانه هرکسی نمیتونه اون پول رو پرداخت کنه، اگه قیمت رو فاکتور بگیریم جای خوبیه واسه تفریح و خوش گذرونی، من بازارچه های برج میلاد رو خیلی دوست دارم، صنایع دستی و سنتی خیلی زیبایی دارن و من واقعا لذت می برم.
من 31 شهریور 98
0
لعنت بر این تبعیض طبقاتی... خانمم میگه دلم میخواد برم برج میلاد. مافیای عزیز کم از مملکت بخور به فکر ما هم باش
مرتضئ روشن پژوه 5 مرداد 98
4
سلام عکس هم میتوان از قسمت های برج گرفت
شهرام واداف 3 مرداد 98
3
برج میلاد عالیه حرف نداره
Qeysar 3 مرداد 98
0
باسلام وخسته نباشید من ساکن شهرپرندهستم با اصرارپسرم راضی شدم بیارمش برج میلاد وقتی قیمتهارودیدم واقعا شرمنده پسرم وخودم شدم ایکاش قیمت بلیطها کمی مناسب بود
شاهرخ 2 مرداد 98
10
سلام خسته نباشین با کارت جانبازی تخفیف دارین اگه تخفیف دارین با یه کارت چند تا بلیط میشه گرفت ممنون میشم پاسخ دهید
محمد زمانی 19 تیر 98
3
سلام بالاخره بعد از این همه سال زندگی توی تهران فرصتی پیش اومد که بریم ششمین برج بلند مخابراتی دنیارو ببینیم برجی که بغل دستمونه و به دلیل مشغله و ... نرفته بودیم ولی آدما از کشور های دیگه برای دیدنش میان تهران . خلاصه ما یک روز برای صرف نهار با بچه ها تصمیم گرفتیم که بریم رستوران گردان برج میلاد . بعد از پارک کردن ماشین رفتیم که بلیط بالا رفتن رو تهیه کنیم که قیمت بلیط برج میلاد 2 نوع بود یکی فقط رفتن بالا 12 هزار تومن و یکی هم خریداری پکیج برای بازدید از موزه و گنبد آسمان و سکوی دید بازدید 35 هزار تومن ما برای بالا رفتن میخواستیم فقط و تایم گستن توی موزه و ... رو نداشتیم بخاطر همین مستقیم رفتیم بالا . آسانسور های پر سرعت که هیجان خیلی باحالی داشت وقتی رسیدم بالا کل تهران زیر پامون بود خیلی جالب بود منظرش . در مورد رستورانش هم بخوام بگم اینکه سلف سرویسه و غذا ها مدام در حال شارژ شدن هستن از انواع غذا های برنجی و خورشت تا انواع فست فود و پیش غذا و دسر همه اینها موجوده و میتونید استفاده کنید اما به نظر من کیفیت غذاش در حد برج میلاد و توریست هایی که میان نبود من بوفه های بهتری رفته بودم مثل رستوران پارک و .. اما از برج میلاد انتظار خیلی بیشتری داشتم اما خوب کیفیت غذا ها راضی کننده نبود برای من امیدوارم که به این مسئله رسیدگی بشه حتما چون به نظرم برج میلاد اولین جایی هست که توریست ها انتخاب میکنن و این کیفیت توی ذوق میزنه .
علی رضا سعادتی 8 تیر 98
5
سلام ما میخوایم کنسرت بریم ایا ب جز هزینه کنسرت باید هزینه ورودی هم بدیم؟؟
ایمان نعمتی 17 تیر 98
1
با سلام خیر تنها در صورتی که با خودرو شخصی به برج میلاد مراجعه کنید، لازم است که هزینه پارکینگ را بپردازید.
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما