امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین زمان سفر به فرانکفورت

بهترین زمان سفر به فرانکفورت

فراکنفورت یکی از شهرهای توریستی آلمان است که در کنار سازه های مدرن و بی نظیر، بناهای قدیمی هم دارد که متعلق به قرن 18 میلادی می باشد هرچند اکثر بناهای شهر در طی جنگ جهانی دوم نابود شدند. به دلیل موقعیت جرافیایی و شرایط آب و هوایی در کنار فستیوال ها و جشن ها، اکثر گردشگران قصد دارند تا اطلاعاتی راجع به بهترین زمان سفر به فرانکفورت بدانند. در این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی بهترین زمان سفر به فرانکفورت برحسب هدف و نیاز و گردشگران بپردازیم.

فصل زمستان یکی از شلوغ ترین زمان های گردشگری فرانکفورت است. با اینکه دمای هوا همواره زیر 5 درجه بوده و در کنار آن بارش برف و باران سنگین در نیمی از روزهای فصل وجود دارد اما به دلیل اینکه بازدید از جاذبه های گردشگری که پوشیده از برف می باشد در میان گردشگران تور فرانکفورت جذاب است، در کنار برگزاری جشن های مهمی مانند جشن کریسمس، زمستان بهترین زمان سفر به فرانکفورت برای گردشگران می باشد.

همانطور که می دانیم، فرانکفورت یکی از شهرهای گران اروپا و آلمان می باشد. از اینرو فصل پاییز بهترین زمان سفر به فرانکفورت برای گردشگرانی است که قصد دارند سفری به مراتب ارزان ترین نسبت به سایر فصول تجربه کنند. لازم به ذکر است در این فصل هوا سرد بوده و حداکثر ده روز در فصل باران می بارد اما بازدید از فستیوال ها و جشن های مختلف مانند نمایشگاه خودرو فرانکفورت، فستیوال موسیقی جاز، نمایشگاه کتاب و فستیوال پاییزی دیپه مس یکی از مهم ترین دلایل سفر گردشگران به فرانکفورت در فصل پاییز است.

در فصل تابستان و بهار گردشگران تور فرانکفورت شاهد برگزاری جشن ها و فستیوال های زیادی مانند فستیوال اصلی، فستیوال موزه، فستیوال میدان اپرا، فسیوال بهاری دیپه مس و غیره هستند که بسیار جذا بوده و خاطره خوشی برای گردشگران به ثبت می رسانند. لازم به ذکر است در این فصول، آب و هوای شهر مساعد بوده و به موجب آن، قیمت هتل ها، پرواز ها و غیره در طی روزها افزایش می یابند.

گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر