هزینه سفر به چابهار


برای سفر به شهر دوست داشتنی چابهار توریست ها باید هزینه های متنوعی را در نظر بگیرند. در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم هزینه سفر به چابهار را برای کاربران گرامی شرح دهیم.
سفر به این شهر زیبا به وسیله اتوبوس، قطار، خودروی شخصی و هواپیما امکان پذیر است. برای سفر با اتوبوس هزینه شما حدود 120 هزار تومان، با قطار حدود 90 هزار تومان و با هواپیما حدود 600 هزار تومان می باشد که این هزینه برای بنزین خودروی شخصی تقریبا 220 هزار تومان می شود.
*هزینه خورد و خوراک
سطح قیمت مواد غذایی در این شهر نسبت به بسیاری از شهرهای ایران ارزان تر است و گردشگران تور چابهار می توانند با پرداخت مبلغ 40 هزار تومان در رستورانی سطح متوسط غذایی لذیذ میل کنند. قیمت غذا در رستوران های ارزان قیمت 20 هزار تومان و در فست فودهای این شهر حدود 12 هزار تومان است.
*هزینه اقامت
یکی از بخش های هزینه سفر به چابهار به مبحث هتل مربوط می شود که برای گردشگران تور چابهار اساسی است. هتل های متنوعی در این شهر وجود دارد که قیمت حدودی آن ها به شرح زیر می باشد:
-هتل های 3 ستاره 170 هزار تومان
-هتل های 4 ستاره 280 هزار تومان
-هتل های 5 ستاره 400 هزار تومان
*هزینه حمل و نقل
یکی دیگر از مباحثی که در هزینه سفر به چابهار مورد توجه می باشد هزینه حمل و نقل است. حمل و نقل عمومی در این شهر به وسیله تاکسی و اتوبوس انجام می گیرد که قیمت اتوبوس ارزان تر است.
*هزینه بازدید از جاذبه ها
بازدید برخی از جاذبه های این شهر با پرداخت هزینه بلیط امکان پذیر است که این هزینه حدود 15 هزار تومان می باشد و گردشگران تور داخلی می توانند با بازدید از آن ها سفری خاطره انگیز را برای خود به ثبت برسانند. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 101 دهنده به امتیاز هزینه سفر به چابهار
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری