بهترین زمان سفر به همدان

📅 بروزرسانی : ۱۶ آذر ۱۳۹۹ بازدید : 321
وضعیت آب و هوایی موجود در شهر های مختلف یکی از مهم ترین مسائلی است که گردشگران قبل از سفر خود باید به بررسی آن بپردازند. شهر تاریخی همدان یکی از مقاصد گردشگری محبوب در بین گردشگران تور داخلی می باشد. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با بهترین زمان سفر به همدان در اختیار شما قرار دهیم.
 
 
دیدنی های همدان
 
 
به طور کلی شهر همدان منطقه ای کوهستانی می باشد، همچنین گردشگران تور همدان لازم است بدانند که در برخی مواقع باد های سرد شدیدی در این شهر می وزد، به همین دلیل آب و هوای این شهر را می توان سرد و کوهستانی دانست. میانگین دمای سالانه در شهر همدان در حدود 11 درجه سانتی گراد می باشد. همچنین لازم است بدانید که گرم ترین و سرد ترین دمای ثبت شده در این شهر 40 درجه سانتی گرد و منفی 32 درجه سانتی گراد زیر صفر می باشد.
 
 
جاهای دیدنی همدان
 

گنجنامه همدان - با کلیک بر روی لینک با زیباترین جای دیدنی همدان آشنا شوید و در سفر به آن حتما از گنجنامه همدان دیدن کنید.

 
 
به طور کلی بهترین زمان سفر به همدان فصل تابستان می باشد، گردشگران تور داخلی لازم است بدانند که اواسط فصل بهار و اوایل فصل پاییز نیز زمان مناسبی برای سفر به این شهر محسوب می شود. در طول فصل تابستان هزینه ها در این شهر بالاتر از سایر فصل های می باشد.
 
 
همدان
 
 
بهترین زمان سفر به همدان برای علاقمندان به تفریحات زمستانی ماه های بهمن و اسفند می باشد. گردشگرانی که در زمستان به این شهر سفر می کنند لازم است لباس گرم به همراه خود داشته باشند.
فصل تابستان گردشگران بسیاری در این شهر حضور دارند و فصل زمستان خلوت ترین فصل سفر به همدان است.
 
 
بهترین زمان سفر به همدان
 
 
گردشگران علاقمند به جشنواری های سنتی این شهر لازم است بدانند که اکثر جشنواره های این شهر در فصل تابستان برگزار می شود. از جشنواره های معروف در شهر همدان می توان به جشنواره تهیه شیره انگور و اجرای موسیقی سنتی اشاره کرد.
اگر قصد سفر به همدان را دارید بد نیست که مقاله جاهای دیدنی همدان را مطالعه بفرمایید.
 
 
هزینه های سفر به همدان
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/Useful-information-Tourist-content/5256-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D9%87%D9%85%D8%AF%D8%A7%D9%86

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به بهترین زمان سفر به همدان