بهترین زمان سفر به همدان

وضعیت آب و هوایی موجود در شهر های مختلف یکی از مهم ترین مسائلی است که گردشگران قبل از سفر خود باید به بررسی آن بپردازند. شهر تاریخی همدان یکی از مقاصد گردشگری محبوب در بین گردشگران تور داخلی می باشد. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با بهترین زمان سفر به همدان در اختیار شما قرار دهیم.
به طور کلی شهر همدان منطقه ای کوهستانی می باشد، همچنین گردشگران تور همدان لازم است بدانند که در برخی مواقع باد های سرد شدیدی در این شهر می وزد، به همین دلیل آب و هوای این شهر را می توان سرد و کوهستانی دانست. میانگن دمای سالانه در شهر همدان در حدود 11 درجه سانتی گراد می باشد. همچنین لازم است بدانید که گرم ترین و سرد ترین دمای ثبت شده در این شهر 40 درجه سانتی گرد و منفی 32 درجه سانتی گراد زیر صفر می باشد.به طور کلی بهترین زمان سفر به همدان فصل تابستان می باشد، گردشگران تور داخلی لازم است بدانند که اواسط فصل بهار و اوایل فصل پاییز نیز زمان مناسبی برای سفر به این شهر محسوب می شود. در طول فصل تابستان هزینه ها در این شهر بالاتر از سایر فصل های می باشد.
بهترین زمان سفر به همدان برای علاقمندان به تفریحات زمستانی ماه های بهمن و اسفند می باشد. گردشگران تور همدان که در زمستان به این شهر سفر می کنند لازم است لباس گرم به همراه خود داشته باشند.
فصل تابستان گردشگران بسیاری در این شهر حضور دارند و فصل زمستان خلوت ترین فصل سفر به همدان است.
گردشگران علاقمند به جشنواری های سنتی این شهر لازم است بدانند که اکثر جشنواره های این شهر در فصل تابستان برگزار می شود. از جشنواره های معروف در شهر همدان می توان به جشنواره تهیه شیره انگور و اجرای موسیقی سنتی اشاره کرد.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز بهترین زمان سفر به همدان
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری