بهترین زمان سفر به چابهار

بندر چابهار در شهر سیستان و بلوچستان در قسمت جنوب شرقی کشورمان واقع شده است.
شگفتی های فوق العاده این سرزمین عجایب هر کسی را مجاب خواهد کرد برای یک بار هم که شده مقصد خود را بندر چابهار قرار دهد.
 
 
چابهار
 

چابهار

بندر چابهار جاذبه های زیبا و در عین حال ناشناخته بسیاری را مانند گل افشان های ممتاز که از قسمت تحتانی زمین به صورت گسیل های گلی مانند یک رودخانه به سطح زمین می آیند و شکل های مختلفی را به وجود می آورند و یا تالاب لیپار که آب دریای عمان در آن انباشته شده است و محیط مناسبی را برای زندگی گیاهان به وجود آورده است. آب این تالاب به دلیل وجود موجودات بسیار ریز گیاهی و مواد معدنی به رنگ صورتی درآمده است به همین دلیل به یکی از شگفتی های چابهار تبدیل شده است.
 
 
بندر چابهار
 
 

اما بهترین زمان سفر به چابهار چه زمانی است؟

در واقع منظور از چابهار همان چهار بهار است تنها شهری در ایران که چهار فصل آن بهار است.
پس با این حساب تمامی فصل ها برای سفر به چابهار مناسب است اما هر فصل خصوصیات منحر به فرد خود را دارد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.
مثلا اوایل نوروز و اواخر زمستان از فصل های شلوغ چابهار به حساب می آید اگر علاقمند به مسافرت در زمان های شلوغ نیستید و با مرطوب بودن هوا نیز مشکلی ندارید اردیبهشت ماه زمان مناسبی برای سفر شما خواهد بود.
 
 

کوه های مریخی چابهار - با کلیک بر روی لینک می توانید با یکی دیگر از شگفتی های بندر چابهار آشنا شوید.

 
بهترین زمان سغر به چابهار
 
 
 با توجه به نظرات مسافران تور چابهار سه ماه تابستان به دلیل هوای گرم و شرجی از کم مخاطب ترین فصل های این شهر به حساب می آید.
از جشنواره های مختلف بندر چابهار که مسافران محترم تور چابهار امکان شرکت در آن را خواهند داشت می توان به جشنواره مونسون که از اواخر تیر ماه تا اواسط شهریور ماه است و جشنواره کمالان از 9 تا 12 شهریور ماه اشاره کرد. 
 
 
دیدنی های چابهار

 

تصاویری از زیبایی های چابهار

 
کوه های مریخی
 
چابهار
 
دریاچه لیپار
 
چابهار
 
دیدنی های چابهار
 
گزارش مشکل
گالری تصاویر

نظرات مردم درباره بهترین زمان سفر به چابهار

الیاس 13 آبان 98
1
شهر فوق العاده زیبا با هوای بسیار عالی پیشنهاد میکنم حتما حداقل برای یک بار دیدن کنید ( البته در باره زمان سفر کمی تحقیق کنید) مطمئنم خودتون برای اومدن مجدد برنامه ریزی میکنید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما