امتیاز 5 از 5 | از بین 106 امتیاز دهنده به هزینه خوراک در تفلیس

هزینه خوراک در تفلیس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از بزرگترین شهرهای کشور گرجستان تفلیس است که از آن به عنوان پایتخت این کشور نیز یاد می شود. پول رایج کشور گرجستان لاری است که هر لاری معادل حدودا 4500 تومان می باشد. خورد و خوراک یکی از مسائل ضروری سفر می باشد که می تواند لذت سفر را برای ما دوچندان کند. هزینه خورد و خوراک در تفلیس با توجه به نوع غذا و رستورانی که انتخاب می کنید بین 12 لاری تا 50 لاری به بالا متفاوت است.
هزینه یک وعده غذا در رستوران های ارزان تفلیس برابر با 12 لاری الی 25 لاری گرجستان می باشد. برخی از رستوران های ارزان قیمت در تفلیس که می توان به آن ها اشاره کرد رستوران های: پالرمو در خیابان کتوان تفلیس، لاگیدزه واتر در ورودی اصلی کلیسای جامع تثلیث تفلیس می باشند.
هزینه یک وعده غذا در رستوران های متوسط تفلیس حدودا 25 تا 40 لاری گرجستان می باشد. برخی از رستوران های میانی تفلیس رستوران راچا دوخان در خیابان لرمنتوی تفلیس و رستوران شکارا در خیابان شوتا روستاولی تفلیس می باشند.
و در نهایت هزینه رستوران های لوکس در تفلیس را برای مسافران تور تفلیس آورده ایم.
سرو یک وعده غذایی در رستوران های مجلل تفلیس نزدیک به 50 لاری به بالا هزینه به دنبال خواهد داشت. 
از بهترین رستوران های لوکس تفلیس می توان به رستوران ساکورا در خیابان عباشیدزاده تفلیس و رستوران نیو ایژیا در خیابان دیوید گامرکلی اشاره کرد.
 
غذاهای سنتی تفلیس
 

قیمت برخی از مواد غذایی در تفلیس

نان: هر 500 گرم 0.9 لاری می باشد.
تخم مرغ: هر 12 عدد 3.5 لاری می باشد.
یک بطری آب بزرگ: 1 لاری می باشد.
شیر: یک لیتر 3.16 لاری می باشد.

قیمت برخی از میوه ها وسبزیجات در تفلیس

 قیمت هر کیلو سیب زمینی: 1 لاری می باشد.
قیمت هر کیلو پیاز: 1.2 لاری می باشد.
قیمت هر کیلو موز: 3.5 لاری می باشد. 
قیمت هر کیلو گوجه فرنگی : 3 لاری می باشد.
 
اگر قصد سفر به تلیس را دارید بد نیست بدانید که بهترین زمان سفر به تفلیس فصل بهار می باشد، سایت لحظه آخر به شما توصیه می کند در سفر به این شهر زیبا و دیدنی حتما از باغ های بوتانیکال واقع در تفلیس حتما بازدید نمایید و محو زیبایی های یکی از تماشایی ترین باغ های جهان شوید.
 
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر