هزینه خوراک در ایروان

📅 انتشار : 1399/09/16 📅 بروزرسانی : 1402/04/17 ⏱ مطالعه : 3 دقیقه بازدید : 4195

هزینه خوراک در ایروان
خوراک در ایروان
هزینه ها در ایروان
عذا های سنتی ایروان
هزینه خوراک در ایروان
غذاها
نان ایروان
گوجه در فروشگاه ایروان

کاشلاما، دلکه یودالی، خوراک گوشت با سس انار، غذاهای آبکی و انواع باقلوا باعث شده یکی از مهم ترین دلایل سفر گردشگران به ایروان، رستوران ها و کافه های این شهر باشد تا گردشگران انواع غذاهای محلی و شیرینی های ارمنی را در آن ها میل کنند. از اینرو هزینه خوراک در ایروان یکی از مهم ترین فاکتورهای هزینه سفر می باشد. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی هزینه خوراک در ایروان بپردازیم.

هزینه خوراک در ایروان برای مسافرین و گردشگران چقدر است؟

در ایروان رستوران های زیادی اعم از لوکس، غیر لوکس و خیابانی وجود دارد و گردشگران جهت میل کردن غذا در یک رستوران غیر لوکس می بایست میانگین نزدیک به 4هزار درام ارمنستان برای هر وعده پرداخت کنند. لازم به ذکر است علاوه بر اینکه این عدد می تواند با توجه به غذای انتخابی متغیر باشد، میل کردن انواع غذاها در رستوران های لوکس شهر قیمت غذا را تا بیش از 7هزار درام ارمنستان افزایش می دهد. همچنین در ایروان انواع نوشیدنی های بین المللی هم سرو می شود که قیمت آن ها بین 300 تا 900 درام ارمنستان می باشد.

سفر به پایتخت زیبای ارمنستان!

گردشگران تور ایروان لازم است بدانند جهت هزینه در این شهر می بایست از واحد پول رایج ارمنستان، درام ارمنی یا درام ارمنستان استفاده نمایند هرچند در برخی از مکان ها می توان از دلار آمریکا نیز استفاده نمود.

هزینه لبنیات در ایروان

لازم به ذکر است در صورتیکه گردشگران تور ایروان قصد خرید مواد غذایی در مارکت های شهر را دارند بایستی بدانند قیمت لبنیات در مارکت ها بین 400 تا 2000 درام ارمنستان و قیمت یک کیلو میوه با توجه به نوع میوه 200 الی 500 درام ارمنستان قیمت دارند. همچنین قیمت یک کیلو گوشت و مرغ در مارکت ها به ترتیب 2288 و 3044 درام ارمنستان می باشد.

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 4.4 از 5 | از 101 کاربران به هزینه خوراک در ایروان