هزینه خوراک در ایروان

کاشلاما، دلکه یودالی، خوراک گوشت با سس انار، غذاهای آبکی و انواع باقلوا باعث شده یکی از مهم ترین دلایل سفر گردشگران به ایروان، رستوران ها و کافه های این شهر باشد تا گردشگران انواع غذاهای محلی و شیرینی های ارمنی را در آن ها میل کنند. از اینرو هزینه خوراک در ایروان یکی از مهم ترین فاکتورهای هزینه سفر می باشد. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی هزینه خوراک در ایروان بپردازیم.

گردشگران تور ایروان لازم است بدانند جهت هزینه در این شهر می بایست از واحد پول رایج ارمنستان، درام ارمنی یا درام ارمنستان استفاده نمایند هرچند در برخی از مکان ها می توان از دلار آمریکا نیز استفاده نمود.

در ایروان رستوران های زیادی اعم از لوکس، غیر لوکس و خیابانی وجود دارد و گردشگران جهت میل کردن غذا در یک رستوران غیر لوکس می بایست میانگین نزدیک به 4هزار درام ارمنستان برای هر وعده پرداخت کنند. لازم به ذکر است علاوه بر اینکه این عدد می تواند با توجه به غذای انتخابی متغیر باشد، میل کردن انواع غذاها در رستوران های لوکس شهر قیمت غذا را تا بیش از 7هزار درام ارمنستان افزایش می دهد. همچنین در ایروان انواع نوشیدنی های بین المللی هم سرو می شود که قیمت آن ها بین 300 تا 900 درام ارمنستان می باشد.

لازم به ذکر است در صورتیکه گردشگران تور ایروان قصد خرید مواد غذایی در مارکت های شهر را دارند بایستی بدانند قیمت لبنیات در مارکت ها بین 400 تا 2000 درام ارمنستان و قیمت یک کیلو میوه با توجه به نوع میوه 200 الی 500 درام ارمنستان قیمت دارند. همچنین قیمت یک کیلو گوشت و مرغ در مارکت ها به ترتیب 2288 و 3044 درام ارمنستان می باشد.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز هزینه خوراک در ایروان
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری