هزینه خوراک در دبی

سفر به دبی همواره یکی از انتخاب های اصلی توریست ها می باشد. اما سفر به این شهر هزینه های مختلفی در بر دارد که در این مقاله می خواهیم به هزینه خوراک در دبی بپردازیم. لازم به ذکر است که بگوییم واحد پول کشور امارات درهم می باشد.
شهر دبی به داشتن رستوران های باشکوه با آشپزهای ماهر معروف می باشد که البته صرف یک وعده غذایی در آن ها هزینه ی زیادی به دنبال دارد، اما با این وجود رستوران های ارزان قیمتی نیز در نقاط مختلف شهر وجود دارد که گردشگران تور دبی می توانند از آن ها بهره ببرند.
 
 
غذاهای اصیل دبی
 

هزینه غذا در رستوران های ارزان تا لوکس در دبی

هزینه صرف غذا در رستوران های گران قیمت دبی حدود 500 درهم هزینه دارد. قیمت غذا در رستوران های معمولی دبی بین 60 تا 160 درهم است در حالی که این مقدار در رستوران های ارزان قیمت تقریبا 20 تا 50 درهم می باشد.
یکی از گزینه های بسیار محبوب و در عین حال ارزانی که در این شهر مورد توجه توریست های تور دبی قرار گرفته است، فست فودهای دبی می باشد در ادامه به قیمت غذا فست فود در این شهر نیز اشاره می شود.

 

قیمت غذا در دبی

 

گران ترین تفریحات دبی - از آن جایی که شهر دبی شهری گران به شمار می آید بد نیست برخی از تفریحات لاکچری در این شهر را بشناسید.

 

هزینه فست فود در دبی

فست فودهای متنوع در دبی خیال کسانی که پول کافی برای خرج کردن در رستوران های دبی را ندارند راحت کرده است، برای مثال قیمت همبرگر در فست فودهای سطح شهر تنها 13 درهم و ساندویچ های لذیذ آن 6 درهم قیمت دارند. به طور کلی قیمت غذاهای فست فود مک دونالد در شهر دبی در حال حاضر بین 20 درهم تا 50 درهم امارات می باشد.
 
 
غذاهای خیابانی دبی
 

هزینه مواد غذایی در دبی

برخی از گردشگران تور امارات ترجیح می دهند که برای صرفه جویی در هزینه خوراک در دبی خودشان آشپزی کنند، برای این منظور باید به بازارهای سطح شهر بروند و مواد غذایی اولیه را تهیه نمایند. قیمت تقریبی برخی از این مواد خوراکی به شرح زیر می باشند:
-6 عدد تخم مرغ 5.5 درهم
-1 کیلوگرم برنج سفید 9 درهم
-1 لیتر شیر 6 درهم
-نان 5 درهم
-1 کیلوگرم پیاز 3 درهم
-1 کیلوگرم سیب زمینی 4 درهم
-1 کیلوگرم گوجه فرنگی 7 درهم
-1 کیلوگرم پرتغال 7 درهم
-1 کیلوگرم سیب 8 درهم
-1 کیلوگرم موز 6 درهم 
 
 
لاکچری ترین غذای دبی
گزارش مشکل
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر