هزینه خوراک در دبی

سفر به دبی همواره یکی از انتخاب های اصلی توریست ها می باشد. اما سفر به این شهر هزینه های مختلفی در بر دارد که در این مقاله می خواهیم به هزینه خوراک در دبی بپردازیم. لازم به ذکر است که بگوییم واحد پول کشور امارات درهم می باشد.
شهر دبی به داشتن رستوران های باشکوه با آشپزهای ماهر معروف می باشد که البته صرف یک وعده غذایی در آن ها هزینه ای زیادی به دنبال دارد، اما با این وجود رستوران های ارزان قیمتی نیز در نقاط مختلف شهر وجود دارد که گردشگران تور دبی می توانند از آن ها بهره ببرند. هزینه صرف غذا در رستوران های گران قیمت دبی حدود 500 درهم هزینه دارد. قیمت غذا در رستوران های معمولی بین 60 تا 160 درهم است در حالی که ایم مقدار در رستوران های ارزان قیمت تقریبا 30 درهم می باشد.
یکی از گزینه های بسیار محبوب و در عین حال ارزانی که در این شهر مورد توجه توریست های تور دبی قرار گرفته، فست فودهای متنوع آن است که هزینه خوراک در دبی را به شکل چشمگیری برای آن ها کاهش می دهد، برای مثال قیمت همبرگر در فست فودهای سطح شهر تنها 13 درهم و ساندویچ های لذیذ 6 درهم قیمت دارند.
برخی از گردشگران تور امارات ترجیح می دهند که برای صرفه جویی در هزینه خوراک در دبی خودشان آشپزی کنند، برای این منظور باید به بازارهای سطح شهر بروند و مواد غذایی اولیه را تهیه نمایند. قیمت تقریبی برخی از این مواد خوراکی به شرح زیر می باشند:
-6 عدد تخم مرغ 5 درهم
-1 کیلوگرم برنج سفید 9 درهم
-1 لیتر شیر 6 درهم
-نان 5 درهم
-1 کیلوگرم پیاز 3 درهم
-1 کیلوگرم سیب زمینی 4 درهم
-1 کیلوگرم گوجه فرنگی 7 درهم
-1 کیلوگرم پرتغال 7 درهم
-1 کیلوگرم سیب 8 درهم
-1 کیلوگرم موز 6 درهم 

امتیاز 5 از 5 | از بین 101 دهنده به امتیاز هزینه خوراک در دبی
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری