هزینه سفر به سیشل

اگر می خواهید به سیشل سفر کنید، مقاله هزینه سفر به سیشل را مورد بررسی قرار دهید. گردشگران تور سیشل باید توجه داشته باشند که سیشل کشوری جزیره ‌ای در اقیانوس هند می باشد. واحد پول کشور سیشل، روپیه سیشل است که با نماد SCR نشان داده می شود و در حال حاضر هر 100 دلار چیزی حدود 13.60600 روپیه سیشل می باشد. بسته به آن که گردشگران می خواهند با تور های گردشگری همراه شوند و یا به صورت شخصی سفر کنند، هزینه سفر تفاوت پیدا می کند. گردشگران تور سیشل باید توجه داشته باشند که اکثر تور های سیشل با پرواز های خارجی به انجام می رسد.

سفر به این منطقه از دو طریق امکان پذیر است که یکی با تور و دیگری به صورت شخصی می باشد. در ادامه هزینه سفر به سیشل روش های مختلف را به شما شرح می دهیم که عبارت اند از:
1) تورهای مخصوص سیشل: این تورها اغلب 6 شب و 7 روزه هستند و هزینه آن ها بسته به آژانس هواپیمایی، کلاس هتل، اتاق مورد نظر و البته زمان سفر متفاوت خواهند بود.
حدود هزینه ها برای 6 شب و 7 روز: بین 1400 تا 5500 دلار
2) تورهای ترکیبی سیشل: این تورها نیز اغلب اوقات 6 شب و 7 روز هستند و بسته به آژانس گردشگری برنامه ریزی متفاوتی دارند. 
حدود هزینه ها برای 6 شب و 7 روز شب ترکیبی: بین 1600 تا 6000 دلار

2. شخصی
بلیت هواپیما تهران – سیشل:حدود 790 تا 10 هزار دلار
از تهران به سیشل، پرواز مستقیم در دسترس نیست و به همین خاطر پرواز گردشگران تور سیشل دارای مقصد میانی می باشد، برخی از این مقاصد میانی عبارت اند از بلاروس، تهران، خارکوف و روسیه.
قیمت هتل های سیشل :
رنج قیمت هتل های این کشور از 1000 دلار شروع می شود و تا حدود 13000 دلار متغییر است.
امیدوارم این مقاله که هزینه سفر به سیشل را برای شما شرح میدهد برایتان مفید واقع شده باشد.
این مقاله در تاریخ 97/7/10 به روز رسانی شده است.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز هزینه سفر به سیشل
گالری تصاویر ویدئو ها
مشاهده نظرات ثبت شده
آخرین نظرات ثبت شده
اشرفی 1 آبان 1397
4
هزینه سفر به سیشل هر چقدر هم بشه واقعا می ارزه جای خوب و بکریه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری