هزینه سفر به سوئیس

📅 بروزرسانی : ۱۶ آذر ۱۳۹۹ بازدید : 4057

اگر می خواهید به سفر سوئیس کنید، مقاله هزینه سفر به سوئیس را مورد بررسی قرار دهید. کشور سوئیس با نام رسمی کنفدراسیون سوئیس کشوری است در اروپای غربی که از شمال با آلمان، از شرق با اتریش و لیختنشتاین، از جنوب با ایتالیا و از غرب با فرانسه همسایه است. پایتخت سوئیس شهر برن است و قطب‌ های اقتصادی این کشور دو شهر جهانی ژنو و زوریخ هستند. سوئیس یکی از ثروتمند ترین کشور های جهان به شمار می آید. کشور سوئیس یکی از کشور های توریستی قاره اروپا می باشد، که هر ساله میزبان گردشگران فراوانی است که با تور سوئیس به این کشور سفر می کنند. واحد پول کشور سوئیس، فرانک سوئیس است که با نماد CHF EUR نشان داده می شود و در حال حاضر هر 100 دلار آمریکا چیزی حدود 96 فرانک می باشد.

 

 

بسته به آن که گردشگران می خواهند با تور های گردشگری همراه شوند و یا به صورت شخصی سفر کنند، هزینه سفر تفاوت پیدا می کند. گردشگران تور سوئیس باید توجه داشته باشند که اکثر تور های سوئیس با پرواز های خارجی به انجام می رسد. سفر به این منطقه از دو طریق امکان پذیر است که یکی با تور و دیگری به صورت شخصی می باشد. در ادامه هزینه سفر به سوئیس روش های مختلف را به شما شرح می دهیم که عبارت اند از:

  1. تور سوئیس

تور های مخصوص سوئیس: این تورها اغلب 4 شب و 5 روزه هستند و هزینه آن ها بسته به نرخ ایرلاین، کلاس هتل، اتاق مورد نظر و البته زمان سفر متفاوت خواهند بود.

حدود هزینه ها برای 4 شب و 5 روز: بین 1000 تا 2000 دلار

 

 

  1. سفر شخصی

بلیت هواپیما تهران – سوئیس : حدود 350 تا 2800 دلار 

قیمت هتل های سوئیس

رنج قیمت هتل های این کشور برای هر نفر از حدودا 400 دلار شروع می شود و تا 10000 دلار نیز متغییر است.

امیدوارم این مقاله که هزینه سفر به سوئیس را برای شما شرح می دهد برایتان مفید واقع شده باشد.

این مقاله در تاریخ 1400/6/18 به روز رسانی شده است.

گزارش مشکل

سوالات متداول هزینه سفر به سوئیس

هزینه اقامت در هتل های سوئیس بسته به نوع هتل و امکاناتی که دارد بین 400 تا 10 هزار دلار متغییر می باشد
قیمت تور های سوئیس بسته به نوع تور متفاوت است اما به طور کلی می توان گفت که قیمت تور 5 روزه سوئیس بین 1000 تا 2000 دلار می باشد.
هیچ کدام، واحد پول سوئیس فرانک است و بهتر است پیش از سفر ارزی که به همراه می برید را چه یورو چه دلار را به فرانک تبدیل کنید تا بتوانید هزینه های جانبی را در سوئیس پرداخت نمایید.
آب و هوای سوئیس به طور کلی معتدل و مدیترانه ای است اما در بخش های مرتفع و کوهستانی آن به قدری هوا سرد است که گردشگران برای اسکی به آنجا سفر می کنند همچنین ماه های اردیبهشت، شهریور تا مهر از بهترین زمان های سفر به سوئیس است چرا که جزو کم بارش ترین زمان هاست که توریست ها و گردشگران می توانند بی نهایت از جاذبه های گردشگری و تفریحات و طبیعت بی نظیر سوئیس بهره ببرند.

نظرات کاربران درباره هزینه سفر به سوئیس

کوروش آبان 1397
39 نفر پسندیدند
هزینه سفر به سوئیس خیلی بالاسن اما واقعا ارزشش رو داره بهشته

lahzeakhar.com/Useful-information-Tourist-content/5194-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A6%DB%8C%D8%B3

امتیاز 5 از 5 | از بین 109 کاربران به هزینه سفر به سوئیس