امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین زمان سفر به تایوان

بهترین زمان سفر به تایوان

کشور تایوان در سال های اخیر به یکی از مقاصد محبوب نزد گردشگران ایرانی تبدیل ‏شده است و سالانه افراد زیادی با تور تایوان به این کشور سفر میکنند در این مقاله قصد ‏داریم اطلاعاتی در رابطه با بهترین زمان سفر به تایوان در اختیار گردشگران تور تایوان ‏قرار دهیم در ادامه با ما همراه باشید تا از بهترین زمان سفر به تایوان مطلع شوید. 
اغلب گردشگرانی که با تور تایوان سفر می کنند فصل پاییز یعنی ماه های مهر، آبان و آذر ‏را انتخاب می کنند چرا که در این فصل هم بارش باران در کم ترین سطح قرار دارد و ‏همچنین دمای هوا نیز در مطلوب ترین حالت خود قرار دارد. 
به طور کلی کشور تایوان دارای آب و هوای نیمه حاره می باشد و با توجه به موقعیت ‏مکانی تایوان که در میان دریا واقع شده است آب و هوای این کشور تحت تاثیر باد های ‏موسمی دریایی قرار دارد و در اغلب ماه های سال دارای آب و هوایی مرطوب و مطلوب ‏می باشد همین امر باعث می شود که تایوان در تمام فصول میزبان تعداد زیادی از ‏گردشگران تور تایوان باشد اما در نظر داشته باشید که سفر به کشور تایوان در فصل ‏تابستان می تواند آزار دهنده باشد چرا در این فصل علاوه بر گرمای هوا، میزان بارش ‏باران بسیار زیاد است. 
همچنین خوب است بدانید برخی از گردشگران با هدف شرکت در فستیوال فانوس های ‏پینگسی که بهترین فستیوال تایوان است به این کشور سفر می کنند بهترین زمان سفر ‏به تایوان برای این دسته از گردشگران تور تایوان اسفند ماه می باشد چرا که این ‏فستیوال بزرگ و هیجان انگیز در 11 ام اسفند ماه برگزار می شود.  
امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعاتی کلی در رابطه با مناسب ترین زمان سفر به کشور ‏تایوان و همچنین شهر تایپه را بدست آورید. ‏

نظرات مردم درباره بهترین زمان سفر به تایوان

بهناز 6 مرداد 97
0
از نظر من بهترین زمان سفر به تایوان اسفند ماه که میگید چون فستیوال های باحالی برگزار میشه
درج نظر