بهترین زمان سفر به مسقط

هنوز خیلی از مکان های شهر مسقط بکر و دست نخورده باقی مانده که همین مسئله تعداد زیادی از گردشگران جهانی را به سوی این منطقه می کشاند. با سایت لحظه آخر همراه باشید تا اطلاعاتی در زمینه بهترین زمان سفر به مسقط در اختیار شما کاربران گرامی قرار دهیم.
بهترین زمان سفر به مسقط بین بازه زمانی مهر تا اسفند است که شهر مسقط بهترین هوا را در طول این ماه ها تجربه می کند. فصل زمستان که بهترین زمان سفر به مسقط می باشد، دارای آب و هوای مطلوب و خنک بوده که گردشگران و توریست های تور مسقط را وسوسه می کند تا در این فصل به شهر مسقط سفر کنند. یکی از فستیوال های مهمی که هر ساله در بهمن ماه در کشور عمان برگزار می شود، موجب شده تا تعداد زیادی توریست تور مسقط به شهر مسقط سفر کنند و همین امر باعث افزایش قیمت هتل های این شهر شده است، در نتیجه اگر قصد دارید برای دیدن این فستیوال به شهر مسقط سفر کنید، پیشنهاد می شود تا هتل خود را از قبل رزرو کنید تا به مشکل برنخورید.
در ماه های شهریور و مهر که بارش باران های فصلی آغاز می گردد و هوای مسقط کمی خنک می شود، کوهستان ها هم سرسبز شده و همین امر موجب شده تا تعداد زیادی از گردشگران و توریست های تور عمان در این زمان به شهر مسقط سفر کنند تا از هوای بسیار مطلوبی که در این منطقه برقرار می شود لذت ببرند و به بازدید از مناطق دیدنی و گردشگری مسقط بپردازند. اگرچه در بازه زمانی فروردین تا مرداد هوا بسیار گرم می شود ولی برای آن دسته از توریست ها و گردشگران تور مسقط که از شلوغی و ازدحام بیزار هستند زمان بسیار مناسبی برای سفر می باشد. تنها نکته قابل ذکر این است برای جلوگیری از گرما زدگی، به هنگام غروب از هتل خارج شوید و از جاذبه های شهر دیدن کنید. 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره بهترین زمان سفر به مسقط

فربد 2 آبان 97
4
هیچ فصلی بهترین زمان سفر به مسقط نیست چی داره آخه این شهر حیف ایران خودمون که قدرشو نمی دونیم
درج نظر