هزینه سفر به ایروان

ایروان یکی از شهر های پر گردشگر و توریستی کشور ارمنستان محسوب ‏می شود و سالانه گردشگران ایرانی زیادی به این شهر سفر می کنند به ‏همین جهت بر آن شدیم تا مقاله ای در رابطه با هزینه سفر به ایروان ‏بنویسیم در ادامه با لحظه آخر همراه باشید تا از هزینه سفر به ایروان ‏مطلع شوید. 
پیش از هر چیز باید بدانید واحد پول کشور ارمنستان درام می باشد‎.‎‏ 
هزینه اقامت در ایروان:‏‎ 
در سطح شهر ایروان هتل ها و هاستل های زیادی برای اقامت گردشگران ‏وجود دارد. هزینه اقامت در هاستل های شهر ایروان بسته به امکاناتی که ‏در آن ها ارائه می شود متفاوت است اما اغلب این اقامتگاه ها به ازای هر ‏شب هزینه ای حدود 1500 تا 6000 درام از مسافران دریافت می کنند. 
اما اگر قصد اقامت در هتل های ایروان را دارید هزینه ها کمی بالاتر و به ‏شرح زیر است:  
هتل های 3 ستاره برای هر شب هزینه ای حدود 5 تا 60 هزار درام در بر ‏دارند و هتل های 4 ستاره به ازای هر شب حدودا 20 تا 200 هزار درام از ‏مسافران خود دریافت می کنند همچنین هزینه اقامت در هتل های 5 ‏ستاره این شهر به ازای هر شب حدودا 30 هزار تا 1 میلیون درام می باشد. 
هزینه حمل و نقل در ایروان: 
گردشگران تور ایروان در سفر خود به این شهر می توانند برای رفت و آمد ‏از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند که ارزانترین آن ها مترو می ‏باشد، قیمت بلیط تک سفره مترو های شهر ایروان حدود 100 درام می ‏باشد همچنین این شهر دارای دو نوع اتوبوس برقی و معمولی است که ‏هزینه استفاده هر یک از آن ها به ترتیب حدود 50 و 100 درام است.  
هزینه سفر با تاکسی در شهر ایروان برای هر مسیر از 600 درام شروع می ‏شود. 
هزینه صرف غذا در ایروان: 
هزینه یک وعده غذایی در رستوران های معمولی شهر ایروان حدود 1500 ‏تا 3000 درام می باشد و اگر گردشگران تور ایروان بخواهند در رستوران ‏های درجه یک این شهر غذا بخورند باید برای هر وعده حدود 8 تا 13 هزار ‏درام  
هزینه بپردازند. 
امیدواریم مطالعه این مقاله اطلاعاتی جامع در رابطه با هزینه سفر به ایروان در ‏اختیارتان قرار دهد. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 101 دهنده به امتیاز هزینه سفر به ایروان
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
دلارام 1 آبان 1397
2
سعی کنید زمینی برید تا هزینه سفر به ایروان مقرون به صرفه در بیاد
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری