هزینه سفر به ایروان

📅 انتشار : 1399/09/16 📅 بروزرسانی : 1402/04/17 ⏱ مطالعه : 3 دقیقه بازدید : 693
هزینه سفر به ایروان
بازدید از ایروان
هتل های ایروان
هزینه خوراک در ایروان

ایروان یکی از شهر های پر گردشگر و توریستی کشور ارمنستان محسوب ‏می شود و سالانه گردشگران ایرانی زیادی به این شهر سفر می کنند به ‏همین جهت بر آن شدیم تا مقاله ای در رابطه با هزینه سفر به ایروان ‏بنویسیم در ادامه با لحظه آخر همراه باشید تا از هزینه سفر به ایروان ‏مطلع شوید. پیش از هر چیز باید بدانید واحد پول کشور ارمنستان درام می باشد‎.‎‏ 

هزینه اقامت در ایروان

در سطح شهر ایروان هتل ها و هاستل های زیادی برای اقامت گردشگران ‏وجود دارد. هزینه اقامت در هاستل های شهر ایروان بسته به امکاناتی که ‏در آن ها ارائه می شود متفاوت است اما اغلب این اقامتگاه ها به ازای هر ‏شب هزینه ای حدود 1500 تا 6000 درام از مسافران دریافت می کنند. 

هزینه هتل های ایروان  

هتل های 3 ستاره برای هر شب هزینه ای حدود 5 تا 60 هزار درام در بر ‏دارند و هتل های 4 ستاره به ازای هر شب حدودا 20 تا 200 هزار درام از ‏مسافران خود دریافت می کنند همچنین هزینه اقامت در هتل های 5 ‏ستاره این شهر به ازای هر شب حدودا 30 هزار تا 1 میلیون درام می باشد. 

هزینه حمل و نقل در ایروان

گردشگران تور ایروان در سفر خود به این شهر می توانند برای رفت و آمد ‏از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند که ارزانترین آن ها مترو می ‏باشد، قیمت بلیط تک سفره مترو های شهر ایروان حدود 100 درام می ‏باشد همچنین این شهر دارای دو نوع اتوبوس برقی و معمولی است که ‏هزینه استفاده هر یک از آن ها به ترتیب حدود 50 و 100 درام است. هزینه سفر با تاکسی در شهر ایروان برای هر مسیر از 600 درام شروع می ‏شود. 

هزینه صرف غذا در ایروان

هزینه یک وعده غذایی در رستوران های معمولی شهر ایروان حدود 1500 ‏تا 3000 درام می باشد و اگر گردشگران تور ایروان بخواهند در رستوران ‏های درجه یک این شهر غذا بخورند باید برای هر وعده حدود 8 تا 13 هزار ‏درام هزینه بپردازند. 

مراکز خرید ایروان - لذت و تجربه خرید در لوکس‌ترین فروشگاه‌های برند ایروان!

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 3.9 از 5 | از 101 کاربران به هزینه سفر به ایروان