هزینه سفر به ایروان

ایروان یکی از شهر های پر گردشگر و توریستی کشور ارمنستان محسوب ‏می شود و سالانه گردشگران ایرانی زیادی به این شهر سفر می کنند به ‏همین جهت بر آن شدیم تا مقاله ای در رابطه با هزینه سفر به ایروان ‏بنویسیم در ادامه با لحظه آخر همراه باشید تا از هزینه سفر به ایروان ‏مطلع شوید.
پیش از هر چیز باید بدانید واحد پول کشور ارمنستان درام می باشد‎.‎‏
هزینه اقامت در ایروان:‏‎
در سطح شهر ایروان هتل ها و هاستل های زیادی برای اقامت گردشگران ‏وجود دارد. هزینه اقامت در هاستل های شهر ایروان بسته به امکاناتی که ‏در آن ها ارائه می شود متفاوت است اما اغلب این اقامتگاه ها به ازای هر ‏شب هزینه ای حدود 1500 تا 6000 درام از مسافران دریافت می کنند.
اما اگر قصد اقامت در هتل های ایروان را دارید هزینه ها کمی بالاتر و به ‏شرح زیر است:
هتل های 3 ستاره برای هر شب هزینه ای حدود 5 تا 60 هزار درام در بر ‏دارند و هتل های 4 ستاره به ازای هر شب حدودا 20 تا 200 هزار درام از ‏مسافران خود دریافت می کنند همچنین هزینه اقامت در هتل های 5 ‏ستاره این شهر به ازای هر شب حدودا 30 هزار تا 1 میلیون درام می باشد.
هزینه حمل و نقل در ایروان:
گردشگران تور ایروان در سفر خود به این شهر می توانند برای رفت و آمد ‏از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند که ارزانترین آن ها مترو می ‏باشد، قیمت بلیط تک سفره مترو های شهر ایروان حدود 100 درام می ‏باشد همچنین این شهر دارای دو نوع اتوبوس برقی و معمولی است که ‏هزینه استفاده هر یک از آن ها به ترتیب حدود 50 و 100 درام است.
هزینه سفر با تاکسی در شهر ایروان برای هر مسیر از 600 درام شروع می ‏شود.
هزینه صرف غذا در ایروان:
هزینه یک وعده غذایی در رستوران های معمولی شهر ایروان حدود 1500 ‏تا 3000 درام می باشد و اگر گردشگران تور ایروان بخواهند در رستوران ‏های درجه یک این شهر غذا بخورند باید برای هر وعده حدود 8 تا 13 هزار ‏درام
هزینه بپردازند.
امیدواریم مطالعه این مقاله اطلاعاتی جامع در رابطه با هزینه سفر به ایروان در ‏اختیارتان قرار دهد.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره هزینه سفر به ایروان

دلارام 1 آبان 97
2
سعی کنید زمینی برید تا هزینه سفر به ایروان مقرون به صرفه در بیاد
درج نظر