امتیاز 5 از 5 | از بین 104 امتیاز دهنده به هزینه سفر به هلند

هزینه سفر به هلند

هلند (Netherlands)، کشوری در منطقه شمال غربی قاره اروپا است و به عنوان یکی از مقاصد گردشگری محبوب در این منطقه و همچنین در جهان محسوب می شود. به همین دلیل مردم اقصی نقاط جهان برای بازدید از جاذبه های گردشگری این کشور مسافت های طولانی را طی کرده و به این کشور سفر می کنند. 
از این رو قصد داریم در مقاله هزینه سفر به هلند را بررسی کرده و در اختیار گردشگران تور هلند قرار دهیم. هزینه سفر به هلند شامل هزینه های پرواز، اقامت، خورد و خوراک و حمل و نقل می شود که در این مقاله به شرح مختصری درباره هر یک می پردازیم.
هزینه بلیط
هزینه بلیط پرواز به کشور هلند به طور تقریبی بین یک میلیون و 400 هزار تومان تا 10 میلیون تومان متغیر است.
هزینه اقامت
اقامت در کشور هلند با روش های مختلفی امکان پذیر است. به طور مثال می توان بین اقامت در هاستل ها، هتل های 5 تا 1 ستاره، یکی را که برای شما مناسب تر است، انتخاب کرده و در این کشور اقامت کنید. قیمت یک شب اقامت در اتاق های اشتراکی هاستل ها بین 20 الی 55 یورو و اقامت در اتاق های خصوصی هاستل ها هزینه ای بین 70 الی 90 یورو در بر دارد. هزینه اقامت در هتل های این شهر نیز بسته به درجه هتل بین 60 تا 375 یورو متغیر است.
هزینه خورد و خوراک
هزینه غذا در این کشور خیلی گران نبوده و در رستوان های میان رده تقریبا ارزان به شمار می رود. به طور مثال هزینه خوردن یک وعده غذا در این کشور به طور میانگین بین 3 تا 15 یورو می باشد.
هزینه حمل و نقل
حمل و نقل در کشور هلند با وسایل نقلیه عمومی مختلفی امکان پذیر است که در ادامه هر یک را نام برده و هزینه آن ها را به طور تقریبی شرح می دهیم. اتوبوس، تراموا و مترو وسایل نقلیه عمومی در هلند است که می توانید با پرداخت هزینه ای حداکثر حدود 2.80 یورو، در شهر های هلند تردد داشته باشید. با استفاده از این وسایل نقیله، هزینه سفر به هلند کاهش خواهد یافت چون هزینه تاکسی های شهر به مراتب گران تر هستند.
در این مقاله سعی بر این داشتیم تا یک دید کلی در مورد هزینه سفر به هلند در اختیار شما گردشگران تور هلند قرار دهیم و امیدواریم مفید واقع شده باشد.

نظرات مردم درباره هزینه سفر به هلند

مهرو 1 آبان 97
1
از نظر من هزینه سفر به هلند تقریبا بالا در میاد اما اگر اونجا کسیو داشته باشید که پیشش اقامت داشته باشید و همراهتون باشه مقرون به صرفه میشه
درج نظر