امتیاز 5 از 5 | از بین 102 امتیاز دهنده به بهترین زمان سفر به مارماریس

بهترین زمان سفر به مارماریس

مارماریس یکی از شهر های ساحلی کشور توریستی ترکیه بوده و در استان موغله واقع شده است. این شهر که سالانه گردشگران داخلی و خارجی بسیاری را میزبانی می کند، به بهشت گردشگران تور ترکیه مشهور است.
اگر شما نیز از علاقه مندان تور مارماریس هستید، با لحظه آخر همراه باشید تا از بهترین زمان سفر به مارماریس مطلع شوید. همان طور که می دانیم مارماریس از سواحل دریای بزرگ مدیترانه بوده و به همین خاطر دارای آب و هوای مدیترانه ای می باشد. آب و هوای مدیترانه ای شامل تابستان های گرم و خشک و زمستان های معتدل و بارانی می باشد.  گردشگرانی که به منظور تفریح و گشت و گذار در مناطق ساحلی، به مارماریس سفر می کنند باید با آب و هوای این شهر آشنا شده و بهترین زمان سفر به مارماریس را انتخاب کنند. مارماریس در بیشتر روز های سال دارای آب و هوای گرم و آفتابی می باشد. در فصل تابستان دمای هوا به طور میانگین 30 درجه سانتی گراد بوده و در ماه های جولای و آگوست این مقدار به 40 درجه سانتی گراد هم می رسد. این ماه ها گرم ترین روز های سال را در بر داشته و بهترین زمان سفر برای گردشگرانی است که به گرفتن حمام آفتاب علاقه دارند.
دمای هوا در فصل های پاییز و بهار بین 12 تا 19 درجه سانتی گراد متغیر است همچنین دمای آب دریا در این فصل ها معتدل بوده و زمان مناسبی برای شنا می باشد. در فصل پاییز و بهار تعداد توریست ها در مارماریس بسیار زیاد است. نکته مهم دیگر در سفر خرید در ترکیه است. بسیاری از گردشگران تور ترکیه، برای خرید کردن به این کشور سفر می کنند. گردشگرانی که علاقه مند به خرید در شهر ساحلی مارماریس هستند بهتر است از زمان مناسب برای خرید در این شهر مطلع گردند و بهترین زمان سفر به مارماریس را بر گزینند. مناسبت هایی مانند سال نو، روز مادر، عید قربان و عید فطر زمان های مناسبی برای خرید در این شهر به شمار می روند، چرا که فروشگاه ها معمولا در این مناسبت ها کالا های خود را با قیمت های مناسبت تری عرضه می کنند و بسیاری از اجناس شامل تخفیف خواهد شد.

نظرات مردم درباره بهترین زمان سفر به مارماریس

سامیا 1 آبان 97
3
من فکر می کنم بهترین زمان سفر به مارماریس تابستون هست و توریست های زیادیم داره
درج نظر