امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هزینه سفر به کوش آداسی

هزینه سفر به کوش آداسی

کوش آداسی یکی از مراکز مهم گردشگری در ترکیه می باشد. این شهر بندری به دلیل نزدیک بودن به جزیره یونانی ساموس، جذابیت خاصی برای گردشگران تور ترکیه دارد. کوشی آداسی یکی از زیباترین و در دسترس ترین مقاصد ساحلی  برای گردشگران تور کوش آداسی می باشد. یکی از مواردی که در سفر به آدمی انگیزه می دهد بحث هزینه و بودجه سفر است که در بخش زیر به هزینه سفربه کوشی آداسی  اشاره می کنیم:

واحد پول:
واحد پول کشور ترکیه لیر است که در حال حاضر معادل 1193 تومان می باشد.
هزینه تورو هواپیما:
تورهای کوش آداسی با توجه به تعداد روز، هتل و شرکت های هواپیمایی متفاوت می باشد. هزینه هواپیما نیز با توجه به زمان سفر متغیر خواهد بود. همچنین جهت اطلاع  دقیق از هزینه سفر به کوش آداسی می توانید با کارشناسان تور کوش آداسی تماس بگیرید. بلیط، اقامت، ترانسفر، راهنمای فارسی زبان و بیمه مسافرتی از جمله خدماتی است که توسط این تورها به گردشگران تور کوش آداسی ارائه می شود.
هزینه هتل و اقامت:
این هزینه ها بسته به انتخاب و سلیقه ها متفاوت می باشد ولی به صورت کلی برای یک اتاق دو نفره  برای مدت یک شب مبلغی در حدود 40 تا 65 لیر می باشد. 
هزینه هتل ها از 1 ستاره تا 5 ستاره:
هتل های ا ستاره : در حدود شبی 102 تا 124 هزار تومان
هتل های 2 ستاره : در حدود شبی 161 تا 288 هزار تومان
هتل های 3 ستاره: حدودا شبی از 118 تا 322 هزار تومان 
هتل های 4 ستاره: حدودا شبی از 160 تا 556 هزار تومان
هتل های 5 ستاره: حدودا شبی از 362 تا 890  هزار تومان

هزینه حمل و نقل :
ارزانترین راه گشت و گذار در شهرکوش آداسی استفاده از اتوبوس است که هزینه آن بسته به مسافت از حدودا از 1000 تا 2000 تومان برای هر نفرمتغیر می باشد.هزینه ورودی تاکسی در کوشی آداسی در حدود 4000 تومان برای هر نفر می باشد. 
هزینه خورد و خوراک:
در کوش آداسی قیمت غذاها با یک اختلاف جزئی مانند کشور خودمان است.
یک پرس غذا در رستوران های متوسط : 27 هزار تومان 
فست فود رستوران های زنجیره ای : تقریبا 16 هزار تومان 
یک فنجان قهوه :8 هزار تومان 
یک بطری کوچک آب: 1000 تومان 
هزینه کالاهای اساسی:
برنج: هر یک کیلو 10000 تومان 
نان: هر تکه نان 500 گرمی 2000 تومان 
پنیر: هر قالب نیم کیلویی 5000 تومان 

سوغاتی :
این شهر توریستی مانند سایر شهرهای توریستی دنیا، سوغاتی های منحصر بفردی دارد که می توان به صنایع دستی و خوراکی های خوشمزه آن اشاره کرد. در سفر به کوشی آداسی همانند سایر نقاط ترکیه سوغاتی های متنوعی پیدا خواهید کرد که می توان به فرش و گلیم ، محصولات چرمی، ادویه جات، اشیا و ظروف سرامیکی و سفالی، چای سیب ترکی، قهوه ترک و مهره های چشم زخم  اشاره کرد. قیمت این کالاها بسته به نوع و محل خرید و کیفیت محصول  میتواند متفاوت باشد. از جمله محل هایی که می توانید در آن، سوغاتی های کوش آداسی را تهیه کنید، می توان به  بازار بزرگ کوش آداسی اشاره کرد که بیش از 5000 فروشگاه دارد. 

در بخش های بالا، به طور مختصر به هزینه سفر به کوش آداسی اشاره کردیم قابل ذکر است که این مقادیر متناسب با سلیقه و انتخاب شما متفاوت می باشد.

نظرات مردم درباره هزینه سفر به کوش آداسی

تاجبخش 30 مهر 97
3
هزینه سفر به کوش آداسی بیش تر واسه پرواز و هتل هست و گرنه اونجا اگر خرید نکنید هزینه سفرتون خیلی مناسب در میاد
درج نظر