امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هزینه سفر به بدروم

هزینه سفر به بدروم

بدروم شهری زیبا و ساحلی است که در جنوب غربی ترکیه واقع شده است و در کنار ساحل، دریای اژه قرار گرفته است. سواحل آرام، رستوران های مجلل شهر بدروم هر ساله گردشگران بسیاری را به سوی خود جذب میکند. شهر بدروم آنقدر جاذبه های طبیعی و دیدنی دارد که هیچ گاه از سفر به این شهر زیبا خسته نمی شوید. در ادامه با لحظه آخر همراه ما باشید تا اطلاعات مفیدی از هزینه سفر به بدروم را در اختیار شما قرار دهیم.

هزینه اقامت
شهر بدروم به دلیل توریستی بودنش، دارای هتل های فراوانی نیز میباشد. هزینه اقامت در هتل های گران قیمت در یک شب در سال 2017، حدود دویست لیر (180 هزار تومان) است. اگر می خواهید هزینه سفر به بدروم خود را کاهش دهید، می توانید از هتل های متوسط یا خوابگاه ها استفاده کنید. 
هزینه حمل و نقل
گردشگران تور بدروم می توانند در این شهر برای جابه جایی و یا حمل و نقل خود از اتوبوس و تاکسی استفاده کنند. حمل و نقل در این شهر بسیار راحت است، چون مراکز تجاری نزدیک هم در این شهر وجود دارد و اغلب در میدان اصلی شهر واقع شده اند.
هزینه غذا
شهر بدروم غذاهای خوشمزه زیادی دارد. به گردشگران تور بدروم پیشنهاد می شود، به یک رستوران با هزینه متوسط بروید و یک وعده غذایی خود را حتما در یکی از این رستوران ها میل کنید. هزینه یک وعده غذایی در رستوران ارزان، حدود 15 لیر (15 هزار تومان) می شود. اگر میخواهید از هزینه سفر به بدروم خود بکاهید، از فست فوت ها استفاده کنید.
هزینه تفریحات
شهر بدروم به خاطر جاذبه های گردشگی زیادی که دارد هر ساله مورد استقبال گردشگران تور بدروم قرار میگیرد. از جمله این جاذبه ها می توان به قلعه بدروم، آرامگاه هالیکار ناسوس و موزه دریایی بدروم اشاره کرد.

نظرات مردم درباره هزینه سفر به بدروم

نرگس 30 مهر 97
0
تو آفر های مناسب هزینه سفر به بدروم حدودا چقدر هزینه بر می شود؟
درج نظر