بهترین زمان سفر به کوش آداسی

کوش آداسی شهری بندری و ساحلی است که در استان ترکیه واقع شده است و در چند سال اخیر گردشگران بسیاری را به سوی خود جذب می کند. با لحظه آخر همراه ما باشید تا اطلاعات مفیدی در مورد بهترین زمان سفر به کوش آداسی در اختیار شما قرار دهیم.
کوش آداسی یکی از پر طرفدارترین شهرهای بندری در بخش مدیترانه ای ترکیه است. این شهر به خاطر داشتن مراکز خرید، برای انجام خرید های ارزان قیمت و همچنین داشتن امکانات و تفریحات سرگرم کننده، شهرت بسیار دارد. اختلاف ساعت این شهر با تهران یک ساعت و نیم است و همچنین زبان اصلی مردم این شهر نیز ترکی است.

آب و هوا
سواحل دریای اژه و همچنین سواحل دریای مدیترانه، هر دو آب و هوای معمولا مدیترانه ای همراه با زمستانی معتدل و همچنین تابستان های بسیار گرمی دارند. بارندگی در فصل زمستان بسیار زیاد است. بهترین زمان سفر به کوش آداسی در فصل های بهار و تابستان است. 
هتل ها
این شهر به دلیل توریستی بودنش دارای هتل های بسیاری میباشد. برای اینکه بتوانید هزینه های خود را کاهش دهید، از هتل های یک ستاره ارزان قیمت استفاده کنید. قیمت این هتل ها در سال 2017 حدود نود و هشت لیر (102 هزار تومان) است. اگر می خواهید بهترین زمان سفر به کوش آداسی را داشته باشید، در زمان هایی سفر کنید که گردشگران تور کوش آداسی کمتری به این شهر سفر می کنند.
هزینه غذا
شهر کوش آداسی به خاطر توریستی بودنش دارای رستوران های زیادی است. گردشگران تور کوش آداسی می توانند از این رستوران های متفاوتی که در سطح شهر وجود دارد، غذای خود را تهیه کنند. اگر میخواهید در سفر خود به این شهر، هزینه های خود را کاهش دهید، پیشنهاد ما به شما این است که خودتان آشپزی کنید.
حمل و نقل
در شهر کوش آداسی وسایل نقلیه ای همچون تاکسی و اتوبوس وجود دارد. گردشگران تور کوش آداسی به راحتی می توانند از تاکسی و اتوبوس، برای حمل و نقل خود در این شهر استفاده کنند. یکی از نکات مهمی که باید به خاطر داشته باشید این است که تاکسی و متروها، بین ساعت 12 ظهر تا ساعت 6 عصر، کرایه ها را دو برابر حساب می کنند. به گردشگران تور کوش آداسی پیشنهاد می شود که در این ساعات از روز از وسایل حمل و نقل همچون تاکسی و مترو استفاده نکنند.

نظرات مردم درباره بهترین زمان سفر به کوش آداسی

ساناز 30 مهر 97
1
دیگه همه اینو میدونن بهترین زمان سفر به کوش آداسی تابستون می باشد که میشه تمومی تفریحات آبی رو انجام بدید
درج نظر