امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین زمان سفر به بدروم

بهترین زمان سفر به بدروم

بدروم در منطقه ای قرار دارد که دارای آب و هوایی مدیترانه ای می باشد. شاید برای شما جالب باشد که بدانید قبل از سفر به بدروم باید چه نکاتی را رعایت کنید تا سفر خوشی را داشته باشید. با ما در سایت لحظه همراه باشید تا اطلاعات مفیدی درباره بهترین زمان سفر به بدروم، را در اختیار شما قرار دهیم.

مکان های تفریحی بدروم
در بدروم زمانی برای کلافگی و بی حوصلگی پیدا نمی کنید. در طول روز میتوانید به سواحل دیدنی دریای اژه بروید و در آنجا مهیج ترین ورزش های آبی را امتحان کنید. گردشگران تور بدروم، در طول سفر خود به این شهر زیبا، می توانند از آثار تاریخی و همچنین موزه های دیدنی بدروم لذت لازم و کافی را ببرند.
وضعیت آب و هوا
بهترین زمان سفر به بدروم در فصل هایی است که دارای آب و هوای مناسب باشد. اقلیم بدروم، اقلیم مدیترانه ای است. تابستان این منطقه با داشتن هوایی گرم و روزهایی طولانی، پذیرای گردشگران زیادی خواهد بود. همچنین در روزهای سرد نیز باید انتظار زمستانی معتدل و کوتاه را داشته باشید. اگر میخواهید سفر خوبی را تجربه کنید به گردشگران تور بدروم فصل زیبای بهار را پیشنهاد میکنیم.
خرید در بدروم
برای خرید در شهر بدروم نگران چیزی نباشید، تنوع اجناس و فروشگاه های این شهر بسیار زیاد است. در این شهر زیبا می توانید انواع پوشاک، خشکبار، وسایل دکوری و همچنین تمام مایحتاج خود را خریداری کنید. اگر میخواهید اقلام ارزان تری خریداری کنید، می توانید به بازارچه های قدیم این شهر نیز سری بزنید.
جاذبه های دیدنی بدروم
علاوه بر زیبایی های ساحلی این شهر، بدروم آثار تاریخی زیادی دارد که تماشای آن ها خالی از لطف نیست از جمله این آثار می توان به قلعه سنت پیتر، آمفی تئاتر باستانی، بیتیز و غیره اشاره کرد. علاوه بر تماشای دیدنی این شهر، قایق سواری روی آب های دریای اژه و همچنین تماشای طبیعت بدروم نیز لطف خاص خودش را دارد.

نظرات مردم درباره بهترین زمان سفر به بدروم

تامیا 30 مهر 97
0
بهترین زمان سفر به بدروم تابستونه درسته ؟ یا فصل های دیگه هم گردشگر داره ؟
درج نظر