بهترین زمان سفر به اکراین

اکراین یکی از قدیمی ترین کشور اروپایی شرقی می باشد که قدمت آن به 4500 سال قبل از میلاد مسیح باز می گردد. در نگاه اول شاید سفر به اکراین کمی سخت بیاد به دلیل اینکه مردمان آن به زبان انگلیسی تسلط ندارند و برای مدتی هم دستخوش تغییرات درگیری های سیاسی بوده گردشگران کمی به این کشور سفر کرده اند و در نتیجه بیش تر نقاط آن بکر می باشد.
کل کشور اکراین از دشت های حاصل خیز و صاف که که از آن ها رود های مختلفی می گذرد تشکیل شده است. کشور اکراین کوه های زیادی ندارد و تنها بخشی از رشته کوه های کارپات دراین کشور قرار گرفته است که بلند ترین کوه آن با ارتفاع 2061 متر است که هورلا نام دارد. بنا براین آب و هوای اوکراین معتدل و قاره ای است و بارندگی در بخش های مختلف آن متفاوت می باشد به طور مثال قسمت های شمال و غرب اکراین بارندگی بیش تری دارد.
با این اوصاف از اکراین می توان گفت بهترین زمان سفر به اکراین در تمامی فصل سال امکان پذیر بوده و اما بهترین زمان سفر به اکراین فصل بهار و پاییز است. فصل بهار در این کشور جلوه ای زیبا و باور نکردنی را بهتان نشان می دهد و درختان با شکوفه های رنگارنگ هر بیننده ای را به وجد می آورد و در فصل پاییز هوا بسیار مطبوع ملایم است.
در فصل تابستان ساحل دریای سیاه شلوغ و گرم می شود و گردشگران زیادی در این فصل به اکراین سفر می کنند. زمستان های این کشور هم بسیار سرد و دانه های برف همه جا را سفید می کند و زیبایی خاص خود را دارد. اگر قصد سفر به این کشور را چه تنهایی و چه با تور اکراین دارید نگران جا به جایی نباشید اکراین سیستم حمل و نقل کار آمد و بسیار ارزانی دارد که می توانید از آن استفاده کنید. بلیط مترو 2 گریونا می باشد
امتیاز 5 از 5 | از بین 101 دهنده به امتیاز بهترین زمان سفر به اکراین
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری