سفر ارزان به آنتالیا

آنتالیا در جنوب کشور ترکیه قرار دارد که از دیرباز تا اکنون مورد استقبال جهانگردان به ویژه توریست های ایرانی قرار گرفته است. از آنجا که هزینه سفر های خارجی نسبتا زیاد هستند برخی از گردشگران به دنبال سفر ارزان به آنتالیا هستند، برای آشنای با روش های کمتر کردن هزینه سفر با ما همراه باشید. مدت زمان سفر، محل اقامت، خوراک و تفریحات در سفر عمدتا به هزینه آن بستگی دارد. در شهر آنتالیا فصل زمستان قیمت ها با کاهش قابل توجهی مواجه هستند و می توان گفت یکی از نظر هزینه یکی از بهترین فصل ها برای سفر ارزان به آنتالیا است. اما برخی از گردشگران آنتالیا مایلند در فصل های گرم به این شهر سفر کنند تا از ورزش های آبی و سواحل زیبای آن لذت ببرند.

از آنجا که راه های مختلفی برای سفر وجود دارد از جمله: هواپیما، اتوبوس، وسیله شخصی می باشد که می توانید به این کشور ورود کنید. اما از بین آنها اتوبوس کمرین هزینه را دارد که ظرف دو روز شما را به مقصد می رساند. برای جا به جایی و سفر های درون شهری می توانید از سه روش مترو، اتوبوس و تاکسی استفاده کنید که نسبت به قیمت اول مترو که با هزینه ای 1.75 لیره (1700 تومان) تک سفره بوده و به تمام نقاط شهر انتقال می دهد. اتوبوس با پرداخت نقدی 2 لیر (دو هزار تومان) و پرداخت کارتی 1.8 لیر (1800 تومان) یکی از بهترین وسایل نقلیه در شهر آنتالیا می باشد که به راحتی می تواندی از آن برای رسیدن به مقصدتان استفاده نمایید.

تاکسی ها نیز کمی گران هستند که ورودی آن ها 3 لیر (3 هزار تومان) و به ازای هر کیلومتر 3 لیر دیگر نیز به کرایه اضافه می شود. برای محل اقامت بهتر است از هتل های 2 الی 3 ستاره استفاده کنید که هزینه کمتری نسبت به سایر هتل ها دارند. پیشنهاد ما به گردشگران عزیز تور آنتالیا برای سفر ارزان به آنتالیا استفاده از تورهای مسافرتی بوده که با کمترین هزینه محل اقامت و بلیط رفت و برگشت را فراهم می کنند و می توانید سفری آرام ولذت بخش را تجربه کنید.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره سفر ارزان به آنتالیا

sara 27 آبان 98
0
سفر به آنتالیا با اتوبوس خیییییلی باحال و هیجان انگیزه، خیلی خیلی خوش می گذره، یکم زمانش رفت و برگشتش طولانیه ولی اگه با جمعیتتون زیاد باشه وااقعا خوش میگذره و تبدیل به یکی از بهترین سفرهای زندگیتون میشه، اگر فرصتش رو دارین بهتون پیشنهاد میدم حتما یکبار با اتوبوس به این شهر سفر کنین، تنها عیبی که سفر زمینی به آنتالیا داره اینه که واسه خطرناک نبودن جاده ها و راحتی در رفت و آمد به آنتالیا باید فصل تابستون به این شهر سفر کنید چون فصل های دیگه اصولا بارندگی وجود داره، تابستون یکم آب و هوای آنتالیا گرمه واسه اینکه یه شهر ساحلی هست شرجی بودنش اگه عادت نداشته باشین اذیت میکنه اما به نظر من میشه تحملش کرد و ارزشش رو داره، ما سال پیش با دوستان و خانواده با اتوبوس رفتیم آنتالیا، نمیتونم واستون توصیف کنم چقدر خوش گذشت، به یاد ماندنی ترین سفر عمرم بود و خبلی وقتا دوست دارم برگردم به اون روزا و کلی شاد باشم و بخندم
مسل 29 مهر 97
0
زمانی سفر ارزان به آنتالیا می تونید داشته باشید که هتل درجه پایین انتخاب کنید
درج نظر