سفر ارزان به آنتالیا

آنتالیا در جنوب کشور ترکیه قرار دارد که از دیرباز تا اکنون مورد استقبال جهانگردان به ویژه توریست های ایرانی قرار گرفته است. از آنجا که هزینه سفر های خارجی نسبتا زیاد هستند برخی از گردشگران به دنبال سفر ارزان به آنتالیا هستند، برای آشنای با روش های کمتر کردن هزینه سفر با ما همراه باشید. مدت زمان سفر، محل اقامت، خوراک و تفریحات در سفر عمدتا به هزینه آن بستگی دارد. در شهر آنتالیا فصل زمستان قیمت ها با کاهش قابل توجهی مواجه هستند و می توان گفت یکی از نظر هزینه یکی از بهترین فصل ها برای سفر ارزان به آنتالیا است. اما برخی از گردشگران آنتالیا مایلند در فصل های گرم به این شهر سفر کنند تا از ورزش های آبی و سواحل زیبای آن لذت ببرند.

 از آنجا که راه های مختلفی برای سفر وجود دارد از جمله: هواپیما، اتوبوس، وسیله شخصی می باشد که می توانید به این کشور ورود کنید. اما از بین آنها اتوبوس کمرین هزینه را دارد که ظرف دو روز شما را به مقصد می رساند. برای جا به جایی و سفر های درون شهری می توانید از سه روش مترو، اتوبوس و تاکسی استفاده کنید که نسبت به قیمت اول مترو که با هزینه ای 1.75 لیره (1700 تومان) تک سفره بوده و به تمام نقاط شهر انتقال می دهد. اتوبوس با پرداخت نقدی 2 لیر (دو هزار تومان) و پرداخت کارتی 1.8 لیر (1800 تومان) یکی از بهترین وسایل نقلیه در شهر آنتالیا می باشد که به راحتی می تواندی از آن برای رسیدن به مقصدتان استفاده نمایید. 

تاکسی ها نیز کمی گران هستند که ورودی آن ها 3 لیر (3 هزار تومان) و به ازای هر کیلومتر 3 لیر دیگر نیز به کرایه اضافه می شود. برای محل اقامت بهتر است از هتل های 2 الی 3 ستاره استفاده کنید که هزینه کمتری نسبت به سایر هتل ها دارند. پیشنهاد ما به گردشگران عزیز تور آنتالیا برای سفر ارزان به آنتالیا استفاده از تورهای مسافرتی بوده که با کمترین هزینه محل اقامت و بلیط رفت و برگشت را فراهم می کنند و می توانید سفری آرام ولذت بخش را تجربه کنید. 


امتیاز 5 از 5 | از بین 101 دهنده به امتیاز سفر ارزان به آنتالیا
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
مسل 29 مهر 1397
0
زمانی سفر ارزان به آنتالیا می تونید داشته باشید که هتل درجه پایین انتخاب کنید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری