بهترین زمان سفر به سن پترزبورگ

📅 بروزرسانی : ۱۶ آذر ۱۳۹۹ بازدید : 1550

سن پترز بورگ دارای 4 فصل است:

بهار: بهار در ماه های آوریل و می یا همان فروردین و اردیبهشت است که هوا به طور کلی گرم می باشد ،با وجودی که شاید هنوز برف های زمستان بر روی زمین مانده باشد. اگرمی خواهید مطمئن باشید که سرما کاملا از بین رفته سفر خود را در ماه اردیبهشت آغاز کنید، در این ماه دمای هوا حدود 10 درجه سانتی گراد است و می بایست همچنان لباس گرم به تن کنید.

تابستان: شلوغ ترین فصل در این کشوراست که شهر پر از گردشگر تور سن پترزبورگ می شود. هر ساله دمای هوا متفاوت می شود با این وجود می توانید دمایی تا حدود 22 درجه سانتی گراد را انتظار داشته باشید. تابستان از ماه های ژوئن تا آگوست یا همان خرداد تا مرداد است که هوا در ماه های تیر و مرداد بسیار گرم و مرطوب است.

پاییز: فصل پاییز از ماه های سپتامبر تا نوامبر یا همان شهریور تا آبان است. پاییز در این شهر بسیار رنگارنگ و شگفت انگیز است و دمای هوا هم تا حد زیادی متعادل و مطبوع است. اگر علاقه ای به آب و هوای برفی ندارید در ماه نوامبر به سن پترزبورگ سفر نکنید ، زیرا که معمولا بارش برف از ماه نوامبر آغاز می شود.

در واقع معمولا گردشگران تور سن پترزبورگ در فصل زمستان به این شهر نمی آیند. قطعا شنیده اید که هوای روسیه بسیار سرد و یخبندان است و طبیعتا برای مسافرین از کشورهای دیگر که به این هوا عادت ندارند می تواند شرایط دشواری به وجود بیاورد. با این حال، اگر بخواهید برای تعطیلات سال نوی میلادی به این شهر بروید باید بدانید که سن پترزبورگ در این ایام پر از مسافران روسی می شود که از شهرهای دیگر این کشور به آن جا آمده اند و تمامی هتل ها تکمیل می باشند.

خرداد ماه بهترین زمان سفر به سن پترزبورگ است مخصوصا کسانی که علاقه دارند شب های سفید سن پترزبورگ را مشاهده کنند، پدیده ای که در بین گردشگران و همچنین مردمان روس بسیار محبوب است. لازم به ذکر است که در این ماه ها ی پر طرفدار تمامی محل های اقامتی پر هستند و باید چند ماه زودتر برای رزرو هتل اقدام کنید. اگر علاقه ای به شرکت در مراسم های روسیه ندارید و فقط می خواهید به تماشای جاذبه ها ی گردشگری و اماکن دیدنی این شهر بیایید می توانید سفر خود را در ماه های خلوت تر یعنی بین شهریور و مهر آغاز کنید. به طور کلی بهترین زمان سفر به سن پترزبورگ ویا هر کشوری به سلیقه و طبیعت فرد گردشگر بستگی دارد.

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/Useful-information-Tourist-content/1072-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D9%86-%D9%BE%D8%AA%D8%B1%D8%B2%D8%A8%D9%88%D8%B1%DA%AF

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به بهترین زمان سفر به سن پترزبورگ