امتیاز 5 از 5 | از بین 107 امتیاز دهنده به هزینه حمل و نقل در دبی

هزینه حمل و نقل در دبی

هنگامی که قصد سفر دارید مخصوصا سفر خارج از ایران، همیشه مبحثی با عنوان هزینه در میان است، در این سفر ها به خصوص سفر به شهر دبی بیش ار پیش بر اهمیت هزینه ها می افزاید چرا که این شهر بسیار گران است و کوچکترین هزینه ها حتی هزینه های بی اهمیت هم می تواند خرج سنگینی به بار بگذارد، از این رو سایت لحظه آخر در نظر دارد در این مقاله به هزینه های حمل و نقل در این شهر را برای شما شرح دهد، با ما همراه باشید...
 
 
مترو در دبی
 

مترو در دبی

در حال حاضر خط های قرمز و سبز متروی دبی عملیاتی می باشد. مترو ها در دبی ساعت 05:50 صبح تا ساعت 23:00 همه روزه باز می باشد لازم به ذکر است که در آخر هفته های میلادی پنج شنبه و شنبه از ساعت 23:00 به بعد هم کار می کنند. گردشگران تور دبی بدانند که مترو در روز های جمعه تعطیل می باشد و از ساعت 13:30 به بعد شروع به کار می کنند. همچنین هزینه حمل و نقل در دبی به وسیله مترو 3 تا 7.5 درهم می باشد.
 
 
تاکسی در دبی
 

تاکسی در دبی

یکی از راحت ترین و محبوب ترین طی کردن مسافت در دبی تاکسی می باشد که حداقل کرایه تاکسی 12 درهم و هزینه رفتن از یک طرف شهر به طرف دیگر بین 80 تا 100 درهم برایتان هزینه دارد.
هزینه حمل و نقل در دبی به وسیله تاکسی ، از دیره به سمت بازار دبی 28 درهم هزینه ، از دیره به بازار امارات 50 درهم هزینه و همچنین از دیره تا بازار وافی 20 درهم برایتان هزینه دارد. به طور کلی اگر بخواهیم بگویم هر 3 کیلومتر جا به جایی در دبی به وسیله تاکسی 8 تا 12 درهم هزینه دارد.
 
 

اتوبوس شگفت انگیز دبی - با کلیک بر روی لینک مورد نظر با یکی از هیجان انگیز ترین وسایل حمل و نقل دبی آشنا شوید.

 
 
هزینه اتوبوس در دبی
 

اتوبوس

اگر برای رسیدن به مقصدی که می خواهید بروید عجله ای ندارید اتوبوس ارزان ترین راه برای رسیدن به مقصد مورد نظرتان می باشد. شبکه اتوبوسرانی دبی بسیار گسترده است به طوری که اگر از یک طرف شهر به طرف دیگر بخواهید بروید حدود 3 درهم تا 8.5 درهم هزینه دارد. جالب است بدانید که قسمت های جلویی اتوبوس ها برای بانوان و خانواده ها اختصاص داده شده است.
 
 
آبرا در دبی
 

Abra

اگر به دبی سفر می کنید برای یک بار هم که شده از این وسیله نقلیه استفاده نمایید. این وسیله نقلیه کشتی کوچکی است که 20 نفر ظرفیت دارد که شما را از یک طرف نهر به طرف دیگر نهر جا به جا می کند. هزینه استفاده از این کشتی ها برای هر نفر بین 3 درهم تا 5 درهم می باشد. در حال حاضر این کشتی ها با ورژن جدید تری تولید شده اند که کمی بی روح است اما برای شما راحتی بیش تری را به ارمغان آورده است که هزینه استفاده از آن برای هر نفر 6 درهم می باشد.

نظرات مردم درباره هزینه حمل و نقل در دبی

حامد 29 مهر 97
5
هزینه حمل و نقل در دبی توی دبی بی نهایت گرون هست خدایی چه وضعشه اینم با این وضعیت درهم الان
درج نظر