مقبره لنین

یکی از دیدنی ترین و هیجان انگیز ترین مکان دیدنی که در تور روسیه می توانید داشته باشید بازدید از مقبره لنین و دیدن جسد مومیای شده لنین می باشد که با کت شلوار مشکی و پیراهن سفید در یک ویترین شیشه ای در سالن مخصوصی در حشیه میدان سرخ روسیه واقع گردیده است. لنین رهبر و بنیان گذار جماهیر شوروی نیز می باشد که وی 90 سال پیش فوت کرده است و امروزه یکی از معروف ترین دیدنی های شهر مسکو در آمده است. بازدی کنندگان از یک در وارد و پس از دین جسد لنین که گویا به خوابی عمیق فرو رفته است از در دیگر خارج می شوند جسد وی از سال 1924 و همچنین پس از فوتش در این مکان بوده است اما در دوره جنگ جهانی دوم که مسکو تحت بمباران بود جسد وی را به سیبری منتقل کردند. 
بالای مقبره لنین سکوی قرار دارد که مراسم بزرگ و رسمی و مقام هاب بزرگ شوروی در این محل برگزار و در مراسم رژه مردم نظاره گر می شوند. در زمان بازدید میدان سرخ بسته و مردم در صف منظمی که به صورت آهسته جلو می روند و در صورت مطلق از مقبره لنین بازدید و از در دیگر خارج می شوند مسیر خروج به صورتیست که قبر افرا مشهوری مانند استایلن ، برژنف ، جان رید ،  دزرژینسکی ، مارشال ژوکوف ، یوری گاگارین و ایگور کورچاتف می گذرد.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز مقبره لنین
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
فرحناز 5 شهریور 1397
0
مقبره لنین ورودی داره یا به صورت رایگان هست ؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری