درخت سبز

جزیره کیش با بیش از 100 نوع مکان تفریحی و جاذبه ی گردشگری یکی از جزیره های جذاب برای سفر می باشد. با قدمت ترین و کهنسال ترین درخت جزیره با نام درخت سبز که همان درخت انجیر یا لور است حدودا بین 500 تا 600 سال سن دارد که با ویژگی هایی که دارد جزو جاذبه های گردشگری کیش محسوب می شود. به طور کلی درخت های انجیر با رشد کردن شاخه های آن به سمت زمین پیش رفته که پس از مدتی همین شاخه ها تبدیل به ریشه ی مضاعف شده و به تنه ی درخت پیوند می خورد. این پروسه تا جایی ادامه پیدا می کند تا این درخت انجیر با چندین ریشه و ساقه ی در هم تنیده شده و تنومند شود.

امروزه گردشگران تور کیش با گره زدن پارچه های رنگی به شاخ و برگ این درخت، آن را تبدیل به یک درخت استثنایی و بسیار جذاب کرده اند و بر این باورند که با گره زدن یک تکه پارچه و آرزو کردن به مقصود خود می رسند که با این کار ارزش درخت سبز را هرچه بیشتر افزایش داده اند. برای بازدید از این درخت خاص می توانید از تورهای ترکیبی گردشگری جزیره استفاده کنید که در طی یک روز می توانید چندین مکان تفریحی و جاذبه ی جزیرهرا با هم مشاهده کنید زیرا که این درخت در محدوده ی شهر حریره و آب انبار کیش قرار گرفته است که بازدید از هر کدام می تواند بسیار جذاب باشد.


امتیاز 5 از 5 | از بین 101 دهنده به امتیاز درخت سبز
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
سامی 22 مرداد 1397
2
خیلیا به درخت سبز اعتقاد دارن به خصوص بومی های کیش
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری