آکواریوم آنتالیا

آکواریوم آنتالیا جزو بزرگ ترین آکواریوم های موجود در کل دنیا می باشد که بیش از 1000 نوع آبزی را بر ای بازدید عموم مردم و گردشگران به نمایش می گذارد. این مجموعه در سال 2012 افتتاح شد که ساخت آن 10 سال به طول انجامید. مقصود طراحان و سازندگان از ساخت این اکواریوم به نمایش گذاشتن اقیانوس با مقیاسی کوچک تر و آموزش به کودکان و نوجوانان بوده که از ابتدا هم یقین داشتند با استقبال خوبی از طرف مردم همچنین گردشگران از اقسا نقاط دنیا قرار می گیرد که همین طور هم بوده است.

ورودی اصلی آکواریوم در طبقه اول این مجموعا است که یک تونل 140 متری است که که هر طرف برگردید می توانید انواع ماهی ها، عروس دریایی، مار ماهی، نهنگ، مرجان، ستاره دریایی و ... مشاهده کنید. دسترسی به آکواریوم آنتالیا بسیار راحت و آسان می باشد زیرا که درست در مرکز شهر قرار گرفته که تاکسی های مخصوص رفت و برگشت هم دارد. در بالای آکواریوم هوای آزاد در جریان است و این فرصت را برای بازدیدکنندگان تور روسیه فراهم میکند تا لباس غواصی بپوشند و در این آکواریم شنا کنند و به ماهی ها غذا بدهند و با کوسه های کوچک ، در اشعه بی ضرر مانتا ، شنا کنند . در تمام این مدت یک لیدر و مربی دوره دیده و مسلط در کنار شماست ،جای هیچ نگرانی وجود ندارد ، فقط خون سرد باشید و از این تجربه فوق العاده لذت ببرید .


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به آکواریوم آنتالیا
گالری تصاویر ویدئو ها

نظرات کاربران

علیرضا 22 مرداد 97
0
من پارسال آنتالیا رفتم اما وقت نشد آکواریوم آنتالیا رو ببینیم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابه

تور آنتالیا 12 بهمن 98
6 شب
ماهان
ارزین سیر ایرانیان
12 بهمن - 19 بهمن

تور آنتالیا 4 بهمن 98
6 شب
اطلس گلوبال
اوج ماندگار
4 بهمن - 10 بهمن

تور آنتالیا اسفند 98 ویژه نوروز 99
6 شب
ماهان
وقت سفر
28 اسفند - 10 فروردین

تور آنتالیا 5 و 12 بهمن 98
6 شب
ماهان
آرشین پرواز
12 بهمن - 19 بهمن

تور آنتالیا 5 بهمن 98
6 شب
ماهان
کاخ سپید ملل
5 بهمن - 11 بهمن

تور آنتالیا 5 و 12 و 19 بهمن 98
6 شب
ماهان
آیسو سفر پارسه
12 بهمن - 26 بهمن

تور آنتالیا نوروز 99
6 شب
ماهان
آرانا پرواز
28 اسفند - 15 فروردین

تور آنتالیا ویژه نوروز 99
6 شب
ماهان
معراج گشت
28 اسفند - 17 فروردین

تور آنتالیا نوروز 99
6 شب
ماهان
کاخ سپید ملل
28 اسفند - 13 فروردین

تور آنتالیا 3 بهمن 98
6 شب
SunExpress Airline
معراج گشت
3 بهمن - 9 بهمن