حمام رومی آنتالیا

حمام رومی آنتالیا یکی از جاذبه های زیبا و تاریخی شهر آنتالیا به شمار می رود که سالانه بیش از هزاران نفر برای بازدید از این مجموعه زیبا به شهر آنتالیا سفر می کنند.حمام رومی آنتالیا در منطقه ی سیده واقع شده است که امروزه به موزه باستان شناسی تبدیل و بهترین آثار باستانی در این موزه گردآوری شده است.در ادامه با با همراه باشید تا بیش تر با حمام رومی آنتالیا آشنا شوید.
حمام رومی به دلیل قرار گیری عالی در کنار ساحل سیده که از بهترین ساحل های آنتالیا به دلیل مجاورت با دریای مدیترانه ، ساحل شنی و درختان انبوه کاج می باشد که این آثار را به محیطی آرام و دنج تبدیل کرده است.

گردشگران تور آنتالیا برای بازدید از منطقه سیده و حمام رومی این شهر می توانند در این منطقه اقامت داشته باشند ، در ساحل سیده انواع امکانات رفاهی ، توریستی ، اقامتگاه های استراحتی و هتل های لوکس ، انواع رستوران ها ساخته شده است پس می توانید روز های باقی مانده سفرتان را در این منطقه بگذرانید و از زیبایی های و امکانات منطقه بکر سیده لذت ببرید.
در قسمت محوطه ساحلی حمام رومی آنتالیا فضای سبز و درختان انبوه ، رستوران ها و هتل های لوکس طراحی و ساخته شده است که مسافران تور آنتالیا علاوه بر بازدید موزه تاریخی بتوانند به تفریح و استراحت در این مکان بگذرانند.
این حمام رومی در گذشته های دور دارای 5 اتاق با ابعاد و اندازه های مختلف ساخته شده است که شامل : اتاق آب سرد ، اتاق آب گرم ، گرمخانه و سونا ، پانسیون و استخر شنا به شکل بیضی وجود دارد.
در تزئین بنا از کنده کاری های مختلف استفاده شده است که همه ی آن ها نشان دهنده ی سبک معماری و حرفه ای بودن معماران ترک بوده است ، در ساخت کف و دیوار های بنای حمام تماما از سنگ مرمر ساخته و تزئین شده است.

گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر