موزه اسباب بازی آنتالیا

آنتالیا یکی از شهر های پر رفت و آمد توریستی در فصل تابستان می باشد که همه ی گردشگران تور آنتالیا این شهر را برای انواع تفریحات آبی ، جاذبه های دیدنی و تاریخی و انواع موزه های نیز می باشد.در این قسمت در لحظه آخر می خواهیم مسافران عزیز را با یکی از جالب ترین موزه های آنتالیا به نام موزه اسباب بازی آنتالیا بیش تر آشنا کنیم.
با شنیدن موزه اسباب بازی در اول سوال برایتان پیش می آید که این موزه چه چیزی را به نمایش می گذارد ، موزه اسباب بازی آنتالیا مجموعه ای از عروسک ها و اسباب بازی های خاطره انگیز را توسط شهرداری آنتالیا جمع آوری کرده اند و برای عموم در معرض نمایش گذاشته اند همچنین بعضی از این اسباب بازی ها را از مزایده عروسک ها عتیقه خریداری کرده اندکه زیبایی های خاصی را به مجموعه بخشیده است.
موزه اسباب بازی آنتالیا در منطقه کالجی مارینا در سال 2011 تاسیس و به روی عموم باز کرد ، در این مجموعه انواع عروسک های مختلف را به نمایش گذاشته اند که با دیدن آن ها کودک درون هر بیننده ای را زنده می کند.

در این مجموعه انواع عروسک های خارجی و همچنین انواع عروسک های ساخت ترکیه به چشم بینندگان می خورد که همه ی آن ها این مجموعه را به کلکسیونی دیدنی تبدیل کرده است.در کل در موزه اسباب بازی بیش از 3000 اسباب بازی مشاهده خواهید کرد که چند ساعتی برای بازدید آن به وقت نیازمند هستید.
بیش تر اسباب بازی های این موزه از کشور های آلمان ، آمریکا ، ژاپن جمع آوری شده است و همچنین تعدادی از آن ها از ایتالیا ، بریتانیا ، فرانسه ، روسیه و آرژانتین آورده شده است.بعضی از اسباب بازی های این موزه 150 سال قدمت دارد و قدیمی ترین اسباب بازی این مجموعه به سال 1800 میلادی باز می گردد.این مجموعه حتی جذابیت زیادی برای بزرگسالان دارد آن ها را به گذشته های دور می کشاند.
موزه اسباب بازی همه روزه به جز دوشنبه ها از ساعت 9:30 الی 12:30 و 13:30 تا 18:30 به روی عموم باز می باشد و همچنین بلیت ورودی برای هر نفر 6 لیره نیز است.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره موزه اسباب بازی آنتالیا

قدیری 10 مهر 97
0
موزه اسباب بازی آنتالیا هم برای بزرگسالان جذابیت داره هم کودکان
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر