آبشارهای ماناوگات

آبشارهای ماناوگات واقع در آنتالیا ترکیه یکی از جاذبه های جذاب این محل است که سالیانه گردشگران زیادی برای بازدید از آن و لذت بردن از چشم انداز فوق العاده به این منطقه سفر می کنند. مناظر بسیار زیبا و جذاب این دریاچه و آبشار سبب شده است تا جزو بهترین و زیبا ترین مناطق طبیعی گردشگری آنتالیا محسوب شوند .

تورهای رافتینگ یا تور رودخانه وحشی هیجان انگیز در منطقه آنتالیا بر بستر رودخانه ماناوگات انجام می شوند .ماناوگات رودخانه ای کم نظیر که از قسمت جنوبی کوه های طرس جاری شده و به دریای مدیترانه سرازیر می شود. درواقع ماناوگات نام روستایی است که این آبشار در آن قرار دارد. در نزدیکی این آبشار می توانید با پهن کردن یک زیرانداز و همراه بردن مقداری خوراکی و نوشیدنی از منظره ی فوق العاده زیبا و نسیم دلنشین روستای ماناوگات لذت ببرید و یا از رستوران های محلی با ارائه دهنده ی انواع غذاهای سنتی ترکیه و ماهی های تازه و لذیذ در این منطقه لذت ببرید.

ارتفاع آبشارهای ماناوگات خیلی بلند نیستند در واقع ارتفاع زیادی به نسبت آبشارهای موجود در ترکیه ندارند ولیکن که برخورد کردن آب کف آلود با شدت و سرعت بالا به صخره ها جلوه ی زیبایی را ایجاد کرده که می توان ساعت ها به دیدن این منظره زیبا ایستاد. آبشارهای ماناوگات بین دو شهر توریستی آنتالیا و آلانیا قرار گرفته است که در واقع نقطه وسط مسیر این دو شهر می باشد . روستا کوچک ماناوگات فرودگاه ندارد و فقط می توانید از طریق زمینی با اتوبوس های مخصوص به این روستا سفر کنید . از شهر آنتالیا حدودا 40 دقیقه فاصله دارد و از هر دو شهر آنتالیا و آلانیا بسیار راحت و سریع می توانید به ماناوگات سفر کنید.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره آبشارهای ماناوگات

شانلی 16 مرداد 97
4
آبشارهای ماناوگات طبیعت به معنای واقعی هست
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر