کمر آنتالیا

کمرشهرتوریستی است که در فاصله ی 38 کیلومتری از آنتالیا واقع شده است و به خاطروجود مقدار زیادی آب شیرین، مقدار شوری آب در آن خیلی بالا نیست. کلمه کمربر گرفته از دیوار بلندی است که برای جلوگیری از ورود سیل به داخل روستا و تخریب نشدن ان گرفته شده است. کمر شهری از آنتالیا است که به تازگی شکل گرفته است که بیشتر برای توریست ها ساخته شده.

در شهر كمر اقامت گاهي وجود دارد که با مناظر فوق العاده و چشمگیرطراحي گرديده كه محيطي جذاب را براي گذراندن تعطيلات گردشگران تور آنتالیا بوجودآورده است. شهر کمر دارای هتل های لوکس، رستوراه ها، کافه های پی در پی، سواحل نیلگون، امارت های تاریخی، و البته بازارهای قدیمی و جذاب است ودر کل آب و هوای این شهربسیار مطلوب و معتدل است .

شهرتوریستی کمر به خاطر داشتن مناظر طبیعی منحصر به فرد زیبا و همچنین آب شفاف و نسبتا شیرین هر ساله مورداستقبال گردشگران زیادی قرار می گیرد و گشت و گذار با کشتی های بزرگ از مفرح ترین تفریحات ابی کمر آنتالیا محسوب می شود که این فرصت را برای لذت از مناظر زیبای آنجا ، افتاب گرفتن و هم برای شنا کردن در آب شفاف دریا را به شما خواهد داد و همچنین لحظات جذاب و هیجان انگیز را برای کسانی که علاقه مند به غواصی در آب های نیلگون مدیترانه می باشند. در کل سواحل زیبای کمر بهترین مکان برای تفریحات اب اعم از: قایق رانی، جت اسکی و حتی فستیوال غواصی می باشد.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز کمر آنتالیا
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.