تونل درختی

در کشور ایرلند و در نزدیکی شهر دوبلین یک روستایی به نام آرموی وجود دارد که در جاده فرعی (پرچین) آن پدیده ای جذاب و البته عجیب را شاهد هستیم که به عنوان عجایب دنیا از آن یاد می کنند. در قسمتی از این مسیر، تعداد بسیار زیادی درخت راش به شکل منظم در کنار هم قرار گرفته اند که شاخ و برگ در هم تنیده آن ها تونلی بسیار زیبا و تماشایی را ایجاد کرده است.

 

تونل درختی میث

 

تا سال 1998 هیچ توریستی از وجود این جاذبه اطلاع نداشت و تنها ساکنان روستا آن را می شناختند که به دلیل عبور و مرور زیادی که از آن جا داشتند، به پدیده ای معمول تبدیل شده بود. در سال 1998 انجمن ملی گردشگری ایرلند شمالی برای معرفی مکان های توریستی این کشور، فهرستی را اعلام نمود که نام تونل درختی میث در این میان توجه گردشگران ایرلند را به خود جلب کرد.

 

تونل درختی

 

این جاده زیبا و دوست داشتنی مکان بسیار مناسبی برای عکاسی به شمار می رود. خوب است بدانید در فاصله نزدیکی از این تونل یک ایوان، قلعه، دانشگاه و تعدادی گورستان قرار دارد. وجود گورستان در اطراف این تونل، کمی آن را ترسناک جلوه می دهد که به هنگام شب و تاریکی هوا آن را بیشتر می توان حس نمود.

 

 

آدرس: ایرلند/ شهر دوبلین/ روستای آرموی/ جاده پرچین


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز تونل درختی
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.