ایوان اشراق ایران مال

ایوان اشراق یکی از بخش های بسیار زیبا موجود در ایران مال می باشد که در این مقاله قصد داریم اطلاعات کلی در رابطه با آن در اختیارتان قرار دهیم، چنانچه از علاقمندان به شناخت ایوان اشراق ایران مال می باشید در ادامه با ما همراه باشید.ایوان اشراق در واقع محل قرار گیری فروشگاه های خاص و بسیار لوکس می باشد که به شکل بسیار زیبا و مجللی ساخته شده و نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند.
این ایوان زیبا که در قسمت شرقی ایران مال واقع شده است و حدود 25 متر ارتفاع دارد، فضای ایمن بخش مملوء از کریستال های بزرگ می باشد که گویی در داخل ساختمان فرو رفته اند، توجه داشته باشید که قرار است علاوه بر فروشگاه های بسیار لوکس، کافه ها و رستوران های متعددی نیز در ایوان اشراق افتتاح شوند تا گردشگران تور تهران بتوانند با مراجعه به آن ها در فضای بسیاز زیبای ایوان به استراحت بپردازند.
در صورتیکه مایل به کسب اطلاعات در رابطه با مجموعه بزرگ و لوکس ایران مال و همچنین بخش های مختلف آن هستید می توانید به بخش اخبار سایت لحظه آخر مراجعه کرده و مقاله مربوط به معرفی ایران مال را مطالعه نمایید.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز ایوان اشراق ایران مال
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.