باغ ایرانی ایران مال

باغ ایرانی ایران مال یکی از مهم ترین و زیباترین بخش های موجود در این مجموعه می باشد که در ادامه قصد داریم به معرفی آن بپردازیم، چنانچه قصد مراجعه به بزرگ ترین مال خاورمیانه و بازدید از باغ ایرانی را دارید، اطلاعات موجود در این بخش می تواند برایتان مفید واقع شود بنابراین با ما همراه باشید.
باغ های ایرانی یکی از نماد های معماری سنتی کشورمان می باشد و شیوه ساخت و طراحی آن ها همواره مورد توجه طراحان مطرح دنیا بوده است، در مجموعه ایران مال نیز با هدف احیا باغ های باستانی ایران و به نمایش گذاشتن نمونه ای بی نقص از این باغ ها، بخشی را به باغ ایرانی اختصاص داده اند.باغ ایرانی ایران مال دارای دو ورودی شیشه ای می باشد و با الهام از شکل ظاهری باغ های اصیل ایرانی نظیر باغ شازده ماهان (کرمان) ساخته شده است، خوب است بدانید که یکی از درب های باغ ایرانی قسمت شمالی مجموعه ایران مال را به دریاچه و آبنمای موزیکال وصل می کند.
به طور کلی باغ ایرانی فضایی مملوء از گیاهان زیبا  می باشد که دارای 5 سطح مختلف بوده و آبنما های متعددی را در خود جای داده است.
جالب است بدانید که در ساخت باغ ایرانی ایران مال برای اولین بار در ایران، از پوشش غشایی ETFE استفاده شده است، این پوشش باعث تابش آفتاب را کنترل کرده و همچنین تابش مناسب برای رشد گیاهان باغ را فراهم می کند.
گردشگران تور تهران باید بدانند که در باغ ایرانی ایران مال 4 رستوران بین المللی وجود دارد که با مراجعه به آن ها می توانند علاوه بر صرف غذا، از دیدن مناظر زیبای این بخش لذت ببرنند، همچنین لازم به ذکر است که در این بخش از ایران مال امکان برگزاری مراسم مختلف وجود دارد.
امیدواریم تا حدودی با باغ ایرانی ایران مال آشنا شده باشید، برای کسب اطلاعات در رابطه ایران مال و بخش های مختلف آن می توانید مقاله معرفی این مجموعه را در بخش اخبار سایت لحظه آخرمطالعه نمایید.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز باغ ایرانی ایران مال
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری